مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی اردبیل خبرداد:

طرح ولایت دانشجویی اردبیل نیمه دوم تیر ماه در مشهد مقدس برگزار می گردد

مسئول تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان اردبیل از برگزاری دوره طرح ولایت دانشجویی استانی در نیمه دوم تیر ماه خبرداد و گفت: این دوره بصیرتی و معرفتی با حضور 130 دانشجو در مشهد مقدس برگزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: ایرج صحرایی مسئول تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار ما از برگزاری دوره طرح ولایت دانشجویی اردبیل در مشهد مقدس خبرداد و گفت: این دوره آموزشی در دو بازه زمانی ویژه برادران و خواهران نیمه دوم تیرماه سال جاری برای اولین بار در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود به بیان  دلایل اجرای این دوره در مشهد مقدس پرداخت و گفت: به منظور اثربخشی بهتر و عمق بخشی معنوی به معرفت جویان، طرح ولایت امسال متفاوت تر از سالهای گذشته برگزار می گردد.

بر همین اساس دانشجویان ابتدا با اعزام به مناطق عملیاتی غرب کشور و زیارت یادمان های شهدای غرب کشور و تجدید پیمان با آنها جهت اجرای این طرح به مشهد مقدس رهسپار خواهند شد.

صحرایی در ادامه سخنان خود به تشریح جزئیات طرح ولایت دانشجویی سال 97 پرداخت و گفت: طرح ولایت استانی امسال با شرکت 130 دانشجو و با حضور اساتید برجسته حوزه و دانشگاه شهرستان مشهد در موضوعات معرفتی، بصیرتی و مهارتی برادران از تاریخ 16 تیر ماه با حضور 50 دانشجو و دوره خواهران از تاریخ 21 تیرماه  به حضور 80 دانشجو در جوار مقدس حرم امام رضا(ع) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار