مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل

دانشجویان شهید، مایه فخر جامعه هستند

مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل با بیان اینکه شهید محبوب قربانی پنجاه و ششمین شهید دانشجوی این استان است، گفت: در جامعه ما بودن شهدا از میان دانشجویان مایه فخر است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /معین الدین اسدی مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل در این دیدار گفت: پدران و مادران شهدا، ولی نعمتان این جامعه هستند و روحیه خانواده‌های شهدا بسیار بالا است و به برکت شما پدران و مادران شهدا امروز فرزند شهیدی در جامعه از مرز‌ها کشور دفاع می‌کند.

وی افزود: مردم و مسئولان نباید لحظه‌ای از تکریم پدران و مادران شهدا دست بردارند چرا که حضور خانواده‌های شهدای در کشور یک ارزش است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل با اشاره به مراسم تشییع این شهید بزرگوار در ماه مبارک رمضان گفت: تشییع پیکر شهید محبوب قربانی در استان یک تشییع بی نظیر بر روی دوش مردم انقلابی اردبیل بود چراکه حضور پیکر پاک این شهید در روستای محل تولدش آن هم در ماه مبارک رمضان و مقارن با شب های قدر و شکوه عظمتش، زبان را قاصر می‌کرد.

اسدی با بیان اینکه شهید محبوب قربانی پنجاه و ششمین شهید دانشجوی این استان است، گفت: در جامعه ما بودن شهدا از میان دانشجویان مایه فخر است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار