پدر دانشجوی شهید" محبوب قربانی"

فرزندم شهید راه دین است/ خدمت به دین خدمت به اسلام است

پدر دانشجوی شهیدمحبوب قربانی گفت: مردم عزیز ایران ادامه دهنده راه شهدا و راه ولایت باشند چرا که وجود شهدا در کشور یک سرمایه است و همه باید با کار‌های صالح خودشان حافظ خون شهدا، اسلام و کشور شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / پدر دانشجوی شهید"محبوب قربانی" در حاشیه مراسم اهدای مدرک کارشناسی فرزند شهیدش گفت: مردم عزیز ایران ادامه دهنده راه شهدا و راه ولایت باشند چرا که وجود شهدا در کشور یک سرمایه است و همه باید با کار‌های صالح خودشان حافظ خون شهدا، اسلام و کشور شوند.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه"محبوب" 12 سال پیش با شور اشتیاق استخدام نیروی مرزبانی شد،گفت:وی همیشه می گفت: راه عزت در این شغل هست و ان شاء الله خدا ما رو در این راه سربلند کند و از من و مادرش همیشه طلب دعا داشت و فرزندم خدمت خود را صادقانه و با اخلاص به اتمام رساند.

پدر شهید قربانی افزود: مردم عزیز ایران ادامه دهنده راه شهدا و راه ولایت باشند چرا که وجود شهدا در کشور یک سرمایه است و همه باید با کار‌های صالح خودشان حافظ خون شهدا، اسلام و کشور باشند.

وی ادامه داد: پسرم همیشه با محبت با من صحبت می‌کرد و در دوران خدمت هر بار که تماس میگرفتم در اولین تماس جوابم را می‌داد، حال هرکجا بود جواب من را بی پاسخ نمیگذاشت و محبوب آنقدر با عشق و با صفا بود که هنگام صحبت با آن لذت می‌بردم.

 

شهید محبوب قربانی همزمان با شب شهادت حضرت علی (ع) و لیالی قدر امسال در درگیری با تروریست‌ها در شهرستان مرزی سردشت از توابع آذربایجان غربی به شهادت رسیده بود.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار