با حضور رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل انجام گرفت؛

اهدای‌ مدرک‌ کارشناسی‌ دانشجوی شهید "محبوب قربانی" به پدر شهید

رئیس دانشگاه جامععلمی کاربردی استان با حضور در منزل خانواده شهید"محبوب قربانی"از شهدای ناجا،ضمن ارج نهادن به مقام شامخ این شهید، مدرک پایان تحصیلات دانشگاهی وی در مقطع کارشناسی حرفه‌ای را تقدیم پدر شهید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /داریوش لطیفی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان به همراه معین الدین اسدی مسئول بسیج دانشجویی استان با حضور در منزل خانواده شهید مرزبانی "محبوب قربانی" از شهدای ناجا، ضمن گرمیداشت یاد و خاطه شهدا، ایثار و فداکاری شهدای لیله القدر در تامین امنیت مرزهای کشور را ارج نهادند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در این دیدار با بیان اینکه امروز در سایه شهدا قدم در عرصه‌های علمی و فرهنگی گذاشته ایم، گفت: برای ما مایه افتخار است که دقایقی در کنار خانواده‌های شهدا باشیم و از معنویات و اخلاص شما درس و الگو بگیریم.

وی با بیان اینکه شهدای مرزبان، شهدای مدافع وطن هستند، گفت: شهدا در سنگر‌های علم تلاش می‌کنند و عزت آفرین هستند و هم در سنگر‌های جبهه‌های حق در مقابل دشمنان اسلام و کشور جانانه ایستادگی کردند و شهدا، دانشجویان مکتب عاشورا هستند و با تأسی از آموزه‌های کربلا برای کشور افتخار آفرینی می‌کنند.

لطیفی تصریح کرد: هیچ چیز در این دنیا بالاتر از مقام شهادت نیست و شهادت و سپردن جان در سنگر جبهه‌ها به خدای متعال لیاقت می‌خواهد و مطمئنا شهدا با خدای خود معامله آسمانی بسته اند که در این مسیر قدم برداشته اند.

وی افزود: داشته‌های ما برگرفته از رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدای گرانقدر شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع وطن است و ما باید در دانشگاه‌ها پیام این شهدا را به دانشجویان بیاموزیم و خدمتگذار و خادم شهدا باشیم و امروز افتخار ما این است که در یک دانشگاه شهیدپرور در استان مشغول به خدمت می‌باشیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل گفت: خدمت به دین خدمت به اسلام است و شهدا و رزمندگان و ایثاگران ما در راه دین و ولایت واقعا جانفشانی داشتند و همه ما باید همچون شهدا حافظ این انقلاب و اسلام باشیم.

در این دیدار رئیس و اعضای دانشگاه جامع علمی کاربردی و رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان اردبیل مدرک پایان تحصیلات دانشگاهی در مقطع کارشناسی حرفه‌ای شهید محبوب قربانی که دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی اردبیل بود را تقدیم پدر شهید کردند.

 

 

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل باخانواده شهید مرزبانی ناجا

 

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل باخانواده شهید مرزبانی ناجا

 

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اردبیل باخانواده شهید مرزبانی ناجا

 
 
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار