یادداشت/امین اردشیری

انقلابی بمانید تا انقلاب بماند

لازمه بقای جمهوری اسلامی بعنوان ام القرای این نهضت و در پرتو آن تقویت هلال شیعی و ایجاد هسته های مقاومت در نقاط مختلف جهان، انقلابی ماندن مسئولین نظام است، چرا که یک جامعه ی حتی سالم با مدیریت ناکارآمد به مقصد نمی رسد، یعنی مسئولین التزام عملی به آرمان های انقلاب داشته باشند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / امین اردشیری دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کازرون در خصوص انقلابی ماندن مسئولین یادداشتی نوشت.

متن این یادداشت به شرح زیر است:


هنگامی که اسلام با شعار عدالت،آزادی وبرابری به سرعت در حال پیشرفت و نسخه های بدلی دین، همان یهودیت تحریف شده در حال انزوا در ابعاد مختلف سیاسی و... بود و از فتح قلوب توسط پیامبر احساس خطر کرد، کمر به نابودی اسلام بست، که در این مسیر از همه ابزار خود یعنی زر و زور تزویر استفاده کرد و با تطمیع منافقین و تحریک و همراهی دیگر دشمنان اسلام و پیامبر جبهه ای کثیر از کفار در مقابل تعداد قلیل مسلمانان تشکیل دادند.

امروز نیز پس از گذشت سالها و با ظهور نسخه ای اصیل از همان انقلاب پیامبر در قامت جمهوری اسلامی همان صف بندی ها شکل گرفته است.

رهبری در دیدار اخیر خود با نمایندگان مجلس اشاره کردند که امروز جبهه ای مانند جنگ احزاب وبا ابعاد چند میلیون برابر در مقابل ما شکل گرفته است، اما جنگ احزاب چه ویژگی خاصی داشت؟اینکه همه جبهه کفر در مقابل اسلام صف بندی کرد، اینکه آمده بودند که تا به هر قیمتی و با هر هزینه ای اسلام را ریشه کن کنند.

اگر امروز به جبهه بندی ها در عرصه بین الملل نگاه کنیم، می بینیم شکل گیری احزاب را در قامت محور عبری_عربی_غربی که در مقابل اسلام اصیل، اسلام ظلم ستیز و اسلام عدالتخواه بوجودآمده و از صدور انقلاب مردم ایران به اروپا، آفریقا و حتی آمریکا از امثال شیخ حسن نصرالله، زکزاکی و....احساس خطر کرده و وجود جبهه جهانی مستضعفین را در تضاد با منافع خود می دانند.

لازمه بقای جمهوری اسلامی بعنوان ام القرای این نهضت و در پرتو آن تقویت هلال شیعی و ایجاد هسته های مقاومت در نقاط مختلف جهان، انقلابی ماندن مسئولین نظام است، چرا که یک جامعه ی حتی سالم با مدیریت ناکارآمد به مقصد نمی رسد، یعنی مسئولین التزام عملی به آرمان های انقلاب داشته باشند و به جای القای ناامیدی به جامعه،اعتماد به نفس ملی را تقویت کنند همچنین روحیه جهادی که به تعبیر رهبری یعنی مدیریت مدبرانه، عاقلانه و مجاهدانه را جایگزین برخی مدیریت های فشل کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار