مسئول جهادسازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین:

برگزاری رسم هجرت با موضوع توجیه گروهای جهادی دانشجویی استان قزوین

مسئول جهادسازندگی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین گفت: رسم هجرت با موضوع توجیه گروهای جهادی دانشجویی استان قزوین برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین؛ سید محمدرضا بحرانی مسئول جهادسازندگی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه بیان کرد: رسم هجرت با موضوع توجیه گروهای جهادی دانشجویی استان قزوین برگزار شد.

وی افزود: در این برنامه مسئولین گروههای جهادی دانشجویی به همراه مسئولین فرهنگی و اقتصادی و علمی حضور داشتند

مسئول جهادسازندگی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین برنامه به چهار کارگاه آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و اصول مدیریت جهادی تقسیم و در مورد معضلات موجود اردوهای جهادی در هر کدام از کارگاه‌ها به صورت جداگانه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

بحرانی عنوان کرد: در این برنامه یکروزه نشست تخصصی با حضور دکتر حمید اله‌داشتی مسئول بسیج سازندگی استان قزوین و سرهنگ حمزه برین مسئول قرارگاه پیشرفت وآبادانی استان قزوین  برگزار شد و مسولین بسیج دانشجویی و گروههای جهادی به هم اندیشی و نقد و بررسی حرکت‌های جهادی پرداختند.

این مسئول از جمله اهداف برگزاری این برنامه را توجیه و آموزش گروههای جهادی در جهت انتقال محتوا و بروز بودن گروههای جهادی برای هر چه بهتر شدن حرکت‌های جهادی مطرح کرد.

وی تبیین کرد: نقش قرارگاه پیشرفت آبادانی در جهت حمایت و پشتیبانی گروههای جهادی هست اینکه در مناطق محروم بتوانند پشتیبانی در حوزه‌های عمرانی فرهنگی واقتصادی در دهستان‌های هدف توسط گروههای جهادی انجام بدهند.

مسئول قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان قزوین یکی از مسائل مهم و اساسی اردوهای جهادی را حاشیه شهرها برشمرد و گفت: متأسفانه گاهی مواقع از پرداختن به حواشی شهر خودمان که فاصله چندانی هم با آن نداریم غافل می‌شویم و امروزه مشاهده می‌کنیم که مشکلات و معضلات حواشی شهرها متاسفانه خیلی بیشتر از روستاها است و نیاز هست در حوزه معیشتی و فرهنگ سازی و همچنین آسیب‌های اجتماعی بیشتر به آن پرداخته شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار