دانشجویان بسیجی قم در واکنش به فجایع یمن:

این روزها جنگ جهانی ظلم و کشتار بی گناهان در یمن برگزار می شود

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قم در واکنش به کشتار مردم یمن همزمان با جام جهانی فوتبال بیانیه ای صادر کرد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قم در واکنش به کشتار مردم یمن همزمان با جام جهانی فوتبال بیانیه ای صادر کرد. متن بیانیه مذکور به این شرح است:

باسمه تعالی
"بیانیه تحلیلی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قم درباره مسسائل روز کشور و منطقه"

این روزها در هیاهو و سرگرمی مردم و رسانه ها به بازیهای جام جهانی فوتبال، اخبار مهمی در حاشیه و غفلت قرار گرفته که قابل تامل است. علاوه بر استمرار درگیری ها در در غزه و سوریه و افزایش فشار بر شیعیان مظلوم بحرین، تجاوزکاران جبهه متحد غربی_عربی شامل نیروهای سعودی و اماراتی و مزدورانی از کشورهای آفریقایی در کنار نیروهای مسلح آمریکا و انگلیس که برای اولین بار در یمن حضور مستقیم یک یگان نظامی از فرانسه را هم به همراه دارد، در یکی از وحشیانه ترین جنایات خود بندر «الحُدیده» یمن را که تنها گلوگاه باقی مانده برای ارسال غذا و دارو به میلیونها مسلمان در محاصره است، آغاز کرده اند. این در حالی است که استفاده روزافزون این محور شیطانی از بمباران مستمر مناطق مسکونی و غیرنظامی و حتی استفاده آنها از سلاح های ناشناخته جدید و نامتعارف متاسفانه در پوشش رسانه ای جام جهانی فوتبال گم شده و در واقع باید گفت این روزها جام جهانی ظلم و کشتار بی گناهان در یمن برگزار می شود.
در روزهای اخیر همچنین دولت زورگو و قانون گریز آمریکا ضمن حمایت صریح و آشکار از جنایات رژیم اشغالگر قدس رسماً از شورای حقوق بشر سازمان ملل خارج شده و پرده تزویر او در مجامع بین المللی هم فرو افتاد. دولت جنایتکار آمریکا همچنین به دستور رئیس جمهور این کشور با رفتاری ضد انسانی و خشن با پناهجویان ، بیش از دوهزار کودک را از خانواده و مادرانشان جدا کرده و در شرایط بسیار وخیمی در آستانه مرگ جمعی قرار داده است و همه اینها در حالی است که سردمداران جنایت پیشه آمریکایی داعیه رهبری و صلح جهانی داشته و خود را حافظ و مدافع حقوق بشر در جهان می دانند.
در این میان عده ای از خارج نشینان مزدور یا فراری و پسماندهای معلوم الحال داخلی از جمله چند تن از گروهک نهضت به اصطلاح آزادی، حزب منحله مشارکت، حزب اشرافی کارگزاران و برخی گروهک های محارب و برانداز مقیم خارج نظیر فدائیان خلق، منافقین، بهائیان و... که وجه مشترکشان مشارکت در فتنه ۸۸ می باشد، نامه خفت بار و پیشنهاد سازشنامه ای را امضا کرده و وادادگی و سازش با دولت مستکبر و جنایتکار آمریکا را پیشنهاد داده اند. امضا کنندگان زبون و حقیر این نامه ادعا کرده اند " برای استفاده از فرصت مناسب باید با یک تصمیم ملی اعلام شود حاضر به انجام مذاکرات بدون قید و شرط با آمریکا هستیم." این اقدام حقارت آمیز که درست چند روز پس از ادعای ترامپ مبنی بر اینکه ایران پای میز مذاکره باز خواهد گشت نشانگر همسویی و هماهنگی و نیز آماده سازی شرایط توسط ضد انقلاب برای فشار بیشتر آمریکا بر مردم مقاوم و مقتدر ایران است. انتشار این نامه تامل برانگیز توسط برخی مدعیان اصلاحات هم در شرایطی است که اکنون تجربه پر هزینه برجام و اعتماد به آمریکا و دولتهای اروپایی پیش روی ماست.
فراموش نکنیم آمریکا در مقابل همه تلاشهای بی نتیجه دولتمردان کنونی ما در مذاکرات هسته ای و پس از آن مانند رکورد دیدارهای وزرای خارجه، پیاده روی ۱۵ دقیقه ای ظریف و کری، تماس تلفنی روحانی و اوباما، تبریک ها و مصاحبه های شتاب زده و تعریف و تمجیدها، وعده های خیالی و امید و آرزوهای موهوم ناشی از ذوق زدگی و ... با فشار برای محدود و محصور کردن ایران در خاک خود از طریق طرح هایی مانند FATF و مقابله با توان موشکی و دفاعی تلاش بیشتری کرد و اتهامات جدیدی را مطرح کرد. ایران را حامی تروریست نامید، ۲ میلیارد دلار دیگر از اموال ملت ایران را مصادره کرد، قانون محدودیت ویزا با هدف سنگ اندازی در روابط تجاری را تصویب کرد، قانون تحریمی موسوم به آیسا و نیز وضعیت اضطراری علیه ایران را تمدید کرد و و سرانجام میخ آخر را بر تابوت برجام زد و بی شرمانه از آن خارج شد که همه این بدعهدی های مستکبرانه غیر از خیانتها، جنایتها و دشمنی های آشکار او در طول ۸ سال دفاع مقدس و ۴۰ سال انقلاب و بلکه قبل از آن از جمله در کودتای ضدملی 28 مرداد است.
رهبر حکیم و فرزانه انقلاب در دیدار اخیر با رئیس، نمایندگان و جمعی از کارکنان مجلس شورای اسلامی ضمن ایراد فرمایشات مهمی فرمودند: این جنایتکاران شمرهای زمان هستند و به فرموده قرآن هیچ عهد و پیمان آنها مورد اعتماد نیست و این حقیقت را ملت ایران امروز به روشنی می بیند. این دشمنان بشریت به علت ایستادگی و عدالت طلبی ملت ایران با جمهوری اسلامی دشمنی میکنند اما ملت ایران به فضل الهی با حفظ استحکام داخلی بر آمریکا و دیگر دشمنان پیروز خواهد شد. دشمنان ملت ایران به معنای واقعی کلمه باج طلب و زورگو هستند و بدیهی است که نظام و مسئولان کشور زیر بار هیچ باج طلب و زورگویی نخواهد رفت.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قم بار دیگر ضمن محکومیت و انزجار از ظلم و کشتار مظلومین در یمن و اعلام هشدار به مزدوران سازشکار داخلی دشمن در فراهم کردن مقدمات فشار بیشتر بر ملت ایران، اطاعت و حمایت خود را از رهنمود های حکیمانه و بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب اعلام و بر بصیرت، هوشیاری و انسجام ملی به ویژه در دولت و مجلس در برابر توطئه های بدخواهان تاکید می نماید.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان قم
31 خرداد سال حمایت از کالای ایرانی

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار