شورای تبیین مواضع دانشجویی استان سمنان بیانیه منتشر کرد

مخالفت با پیوستن به سازمان FATF

شورای تبیین مواضع دانشجویی استان سمنان با انتشار بیانیه ای مخالفت قاطع خود را در پیوستن به سازمان FATF ابراز کرد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع دانشجویی استان سمنان با انتشار بیانیه ای مخالفت قاطع و صریح خود را با پیوستن به سازمان بین دولی FATF ابراز کرد . متن این بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی
نماینده محترم شهرستان سمنان
جناب آقای دکتر احمد همتی
با سلام و احترام
همان طور که مستحضرید در چند روز آینده طرح پیوستن ایران به سازمان FATF در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار خواهد گرفت به همین جهت برخود لازم دانستیم نکاتی را با شما در میان بگذاریم:
علی رغم هشدار های رهبر معظم انقلاب مبنی بر #بی_اعتمادی به طرف های غربی ، سرانجام پس از 2 سال توافق نامه برجام امضاء گردید که تضمین آن نیز امضای وزیر امور خارجه وقت آمریکا عنوان شد .
تجربه ی تلخ برجام برای چندمین بار نشان داد که غربی ها دست از دشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی برنخواهند داشت و اعتماد به دشمن نتیجه ای جز #خسارت_محض ندارد.
با وجود تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری (از سال ۸۶) بر مسئله #جنگ_اقتصادی به عنوان یکی از 3 ابزار استکبار جهانی علیه ملت ایران ، متاسفانه افرادی در داخل کشور حقیقت جنگ اقتصادی را درک نکرده و آن را بی معنا و توهم می دانند.
همان طور که می دانید FATF به ظاهر یک کنوانسیون بین المللی علیه فساد اقتصادی و مراودات مالی با تروریسم می باشد که نهاد ها یی از جمله وزارت کشور ، وزارت ارشاد ، وزارت اطلاعات ، بانک مرکزی و شخصیت های آنان و افرادی همچون سرداران سلیمانی ، جعفری و 178 نهاد ایرانی ( که در لیست تحریم های آمریکا هستند ) در لیست سیاه آن قرار دارند.
ناظران اجرای FATF در منطقه رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی می باشند.
به راستی با کدام توجیه عقلانی و کدام منفعتی زیر بار تعهدات بین المللی برویم که از سوی کشور هایی تنظیم گردیده است که از تروریسم های وحشی داعشی حمایت می کنند و در مقابل گروه های مقاومت لبنان و فلسطین را تروریست می دانند.
مشکلات فراوان ما در مبادلات بانکی به خاطر تحریم های آمریکاست و با تصویب لوایح پیوستن به FATF حل نخواهد شد ، ضمن آن که معاهده ی FATF با دسترسی به اطلاعات مالی کشور ها به دنبال #نفوذ و دخالت در امور آنهاست.
آنچه که مورد ابهام ملت شریف ایران می باشد این است که وقتی مانند امروزی که سرانجام برجام مشخص نیست ، چرا خواهان تصویب و اجرای قرارداد #استعمارگونه ی دیگری هستیم .
وقتی بناست در کمتر از 180 روز تمام تحریم های آمریکا برگردد ، برای رفع تحریم چرا امتیاز کاپیتولاسیون گونه ای همچون FATF را به اروپا بدهیم ؟
در همین راستا از جنابعالی به عنوان نماینده ی امین مردم سمنان ، مهدیشهر و سرخه خواستار #مخالفت_صریح با پذیرفتن تعهد ننگین FAFT در مجلس شورای اسلامی هستیم.

بهر یک قطره ی آبی جگرت بشکافند
ای صدف #تشنه_بمیر و سوی نیسان منگر

با استفاده از لینک زیر به کانال سروش ما ملحق شوید.
https://sapp.ir/TaranomeJavani

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار