مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین:

محقق کردن عدالت اجتماعی مهمترین هدف اردوهای جهادی است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین گفت: عدالت اجتماعی یکی از دغدغه‌های اصلی رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌باشد و بسیج دانشجویی که خود را سرباز ولی امر مسلمین میداند در حد توان خود سعی در جامه عمل پوشاندن به منویات معظم له دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین؛ سعید ناصرلویی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه پیرامون تداوم اردوهای جهادی بیان کرد: طرح تداوم جهادی به مناسبت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) به مدت سه روز در منطقه اکبرآباد از حواشی شهر اقبالیه از تاریخ 12 الی 14 اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور 30نفر از جهادگران بسیجی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین و با همکاری بسیج حوزه سیدشهدای شهر اقبالیه برگزار شد.

وی افزود: ارائه خدماتی چون داندانپزشکی، معاینه چشم، قلب ، بهداشت و آموزش در این مدت به صورت رایگان انجام  شد.

این جهادگر بسیجی از جمله اهداف برگزاری این دوره را تحقق عدالت اجتماعی عنوان کرد و گفت: عدالت اجتماعی یکی از دغدغه‌های اصلی رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌باشد و بسیج دانشجویی که خود را سرباز ولی امر مسلمین میداند در حد توان خود سعی در جامه عمل پوشاندن به منویات معظم له دارد.

ناصرلویی ادامه داد: یکی از مشکلات و معضلات امروز کشور بحث حاشیه شهرها و آسیب‌های اجتماعی برخواسته از آن می‌باشد که بخشی از این آسیب‌ها حاصل عدم تعادل عدالت اجتماعی و نبود امکانات تخصصی می باشد که ما سعی در رفع این آسیب‌ها داشته و داریم.

وی اذعان کرد: عدالت اجتماعی امر بسیار مهمی است که انتظار داریم مسئولان در راستای تحقق این امر کمک کنند تا با یاری خداوند بتوانیم خلاءهایی که در دولت و سیستم بهداشتی وجود دارد پر کنیم.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی قزوین تصریح کرد: هدف ما رقابت و کارشکنی با دولت نیست چرا که مهمترین اهداف این گروه خدمت به مردم محروم و پر کردن خلاءهایی است که بر اثر بی‌توجهی به‌وجود آمده است.

 ناصرلویی خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که بتوانیم تمامی محرومیت‌هایی که در سطح بهداشت و سلامت وجود دارد ارتقاء و گسترش دهیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار