یادداشت/سجاد رئیسی

یمن شگفتی ساز جام جهانی!

همیشه در جام های جهانی بعضی تیم ملی ها شگفتی ساز می‌شوند، در این جام جهانی هم یمن شگفتی ساز شده است، یمنی که با فقر و سوءتغذیه و وضعیت بد بهداشتی و خیلی از مشکلات دیگر یک تنه جلو تمام قدرت های پوشالی جهان مثل آمریکا و انگلیس و فرانسه و رژیم صهیونیستی و... ایستاده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سجاد رئیسی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون با اشاره به همزمانی جام جهانی و تحولات یمن در یادداشتی نوشت :
 

در هفته های اخیر تب جام جهانی خیلی بالا گرفته و تقریبا همه رسانه ها  جام جهانی را پوشش می‌دهند...غافل از اینکه امسال در جهان دو تا جام جهانی دارد برگزار میشود و رسانه ها به صورت عمد یا غیر عمد فقط یکی را پوشش می‌دهند.یک جام جهانی در روسیه در حال برگزاریست،یکی در یمن، آنجا کشور های قدرتمند جهان در رشته فوتبال ، و اینجا هم کشور های به اصطلاح قدرتمند در عرصه نظامی حضور دارند.
 


اما یک تفاوت هایی نیز با هم دارند!!


جام جهانی فوتبال وقتی توپ به هدف می‌خورد و گُل می‌شود همه خوشحال می‌شوند، ولی جام جهانی یمن وقتی توپ شلیک می‌شود و به هدف می‌خورد همه به خاک و خون کشیده می‌شوند...اون جام جهانی کشور ها مطرح فوتبال روبه روی  هم بازی میکنن، اینجا همه قدرت های نظامی مقابل یه کشور مظلوم و بی دفاع...آنجا روی لب بچه ها خنده است و اینجا گریه....


اما همیشه در جام های جهانی بعضی تیم ملی ها شگفتی ساز می‌شوند، در این جام جهانی هم یمن شگفتی ساز شده است، یمنی که با فقر و سوءتغذیه و وضعیت بد بهداشتی و خیلی از مشکلات دیگر یک تنه جلو تمام قدرت های پوشالی جهان مثل آمریکا و انگلیس و فرانسه و رژیم صهیونیستی و... ایستاده است و هر روز پیروزی های بزرگی بدست می آورد...و اما این داستان تاریخ همیشه تکرار میشود، یک روز هم همین قدرت ها نظامی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به ایران حمله کردند اما راه به جایی نبردند و جای پرسش دارد که چرا قدرت های نظامی و اسکتباری جهان با کشور های آزادی خواه و اسلامی اینگونه برخورد می‌کنند؟
 


مگر آزاد بودن یک ملت و مردم آن چه ضرری برای آنها دارد ک حاضرند این جنگ ها با هزینه های بسیار بالا را راه بیندازند؟اما باید بدانند که همیشه حزب شیطان در برابر حزب الله شکست میخورد و حق بر باطل پیروز می‌شود و تاریخ نیز این را نشان داده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار