بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کنگاور درباره کشتار مسلمانان یمن در سایه جام جهانی فوتبال؛

یمن میزبان واقعی جام جهانی است

دوباره تاریخ تکرار گردید و یک بار دیگر در ایام بازی های جام جهانی کشتار مسلمانان یمن شدت گرفته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : دوباره تاریخ تکرار گردید و یک بار دیگر در ایام بازی های جام جهانی کشتار مسلمانان یمن شدت گرفته است.

بسم الله الرّحمن الرّحیم

«قُتِلَ أَصْحابُ الْأُخْدُودِ . النَّارِ ذاتِ الْوَقُودِ . إِذْ هُمْ عَلَیْها قُعُودٌ. وَ هُمْ عَلى‌ ما یَفْعَلُونَ بِالْمُؤْمِنینَ شُهُودٌ. وَ ما نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلاَّ أَنْ یُؤْمِنُوا بِاللَّهِ الْعَزیزِ الْحَمید»

 

دوباره تاریخ تکرار گردید و یک بار دیگر در ایام بازی های جام جهانی کشتار مسلمانان یمن شدت گرفته است.

این روزها یمن روزهای سختی را می گذراند و با شروع شدن جام جهانی کشتار یمنیها توسط سعودی ها/ امریکایی ها و اماراتی ها شدت گرفته است.

جای تعجب نیست که امروز شاهد تجاوز حکومت دیکتاتور، دست نشانده و ضد مردمی عربستان به کشور مظلوم یمن هستیم، این تجاوز که طبق معمول با همراهی دو شیطان بزرگ امریکا و اسرائیل غاصب و تایید و پشتیبانی حکومت های وابسته به استکبار جهانی صورت گرفته است. نقض آشکار حاکمیت ملی یک کشور مستقل است و در عرف جهانی از نظر همه ی انسان های آزادی خواه جهان اقدامی غیرقابل دفاع و محکوم به شکست است.

ما کشورهای متجاوز و در رأس آنها آمریکا و اسرائیل را مسئول این حمله و هدف قرار دادن انسانیت می دانیم، آنها تهاجم ظالمانه و وحشیانه به شهر الحدیده را اداره، پشتیبانی و حمایت می کنند. در واقع این آمریکا و اسرائیل هستند که به صورت مستقیم مؤسسات بهداشتی را هدف قرار می دهند و به هیچ عنوان به هیچ یک از اصول اخلاقی و انسانی اهمیت نمی دهند".

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کنگاور که همواره مدافع حق و حقیقت و نکوهش گر جنایات استکبار جهانی و ایادی دست نشانده آن بوده است ضمن اعلام پشتیبانی از مردم مظلوم یمن، خواستار توقف فوری حملات هوایی و همه ی اقدامات جنگی علیه کشور و مردم یمن می باشد.

 

والسلام علی عبادالله الصالحین

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار