جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها«34»؛

طیبی: دشمن از طریق مدیران دوتابعیتی به دنبال نفوذ و استحاله سیاسی است

مسئول بسیج دانشجویی پیام نور نورآباد بیان داشت: مهم‌ترین حربه‌ها و نقشه‌های شوم دشمن از طریق قدرت دیپلماتیک اجرایی می‌شود که خطرناک‌ترین آن استحاله‌ی سیاسی کشورها جهت فروپاشی دولت‌های مستقل و آزادی‌خواه است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / امیرحسین طیبی مسئول بسیج دانشجویی پیام نور نورآباد در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: تهدیدات و قدرت دشمن در بحث نظامی جهت نفوذ دیگر امکان‌پذیر نیست.

طیبی اظهار داشت: مهم‌ترین حربه‌ها و نقشه‌های شوم دشمن از طریق قدرت دیپلماتیک اجرایی می‌شود که خطرناک‌ترین آن استحاله‌ی سیاسی کشورها جهت فروپاشی دولت‌های مستقل و آزادی‌خواه است.

وی به مصادیق استحاله نیز اشاره کرد و بیان داشت: ازجمله این موارد استحاله سیاسی کشور کوباست که باآن‌همه مواضع ضدآمریکایی، از طریق نفوذ و جاسوسی استحاله کوبا شکل گرفت و به یکی از کشورهای حامی و دوست استکبار تبدیل‌شده و کار به‌جایی می‌رسد که اوباما رئیس‌جمهور سابق امریکا وارد این کشور شده و در کنار تصویر چگوارا رئیس‌جمهور مخلوع این کشور عکس می‌اندازد.

مسئول بسیج دانشجویی پیام نور نورآباد اظهار داشت: نفوذ مدیران دو تابعیتی در کشور ما به‌جایی می‌رسد که در برجام نافرجام هم علناً مشاهده کردیم که چهار نفر ازتیم مذاکره‌کننده جاسوس و دو تابعیتی بودند که خود آقای ظریف علیرغم پافشاری حضرت آقا مبنی بر عدم عبور از خطوط قرمزها، اعتراف کردند که در برخی موارد از خطوط قرمزها عبور کردند که این حاکی از آن ست که دشمن در این زمینه باتمام قوا وارد میدان شده است. 
وی در رابطه با ضعف واکنش‌ها در برابر مدیران دو تابعیتی تصریح کرد: ضعف ما در بحث مواجه با مدیران دو تابعیتی حمایت بی‌چون‌وچرای دولت از این افراد است ناجایی که وزارت اطلاعات این موضوع را کتمان و سرپوش می‌گذارد.
این فعال دانشجویی در مورد عملکرد کمیته تحقیق و تفحص بیان داشت: علیرغم اینکه در حوزه‌ی کمیته‌ی تحقق و تفحص اطلاعاتی به‌دست‌آمده ست ولی متأسفانه در حوزه‌ی عمل هیچ‌گونه برخوردی قاطع صورت نگرفته است و لازم است به‌صورت قاطع این قضیه‌ی توسط نهادهای امنیتی انقلابی جهت خنثی نمودن توطئه‌های این‌گونه افراد پیگیری و برخورد انقلابی شود.

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار