جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها«33»؛

رضایی: نفوذ یکی از پیامدهای خطرناک وجود مدیران دوتابعیتی است

مسئول نیروی انسانی بسیج دانشجویی اقلید بیان داشت: یک وجه خطرناک موضوع دو تابعیتی‌ها، تعهداتی است که آن‌ها در قالب سوگندنامه به کشورهای غربی می‌دهند و درواقع سوگند یادکرده که منافع آن کشور را ارجح بر منافع سایر کشورها بدانند و خطر بعدی نفوذ هست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /محبوبه رضایی مسئول نیروی انسانی بسیج دانشجویی اقلید در گفتگو با خبرنگار ما در مورد مدیران دو تابعیتی گفت: یک وجه خطرناک موضوع دو تابعیتی‌ها، تعهداتی است که آن‌ها در قالب سوگندنامه به کشورهای غربی می‌دهند و درواقع سوگند یادکرده که منافع آن کشور را ارجح بر منافع سایر کشورها بدانند و خطر بعدی نفوذ هست بدین‌صورت که غربی‌ها در مدیران دو تابعیتی نفوذ می‌کنند و از آن‌ها جاسوس می‌سازند تا برخلاف امنیت کشور عمل کنند.

وی در مورد واکنش ضعیف نسبت به مدیران دو تابعیتی بیان داشت: متأسفانه از بین افراد دو تابعیتی در مدیریت‌های کلان کشور استفاده می‌شود و کارهای اساسی به دست این‌گونه افراد سپرده می‌شود.
این فعال دانشجویی در مورد عملکرد کمیته تحقیق و تفحص در خصوص مدیران دو تابعیتی اظهار داشت: بسیار ضعیف عمل می‌کنند و گاه تعمداً از خطاهایشان چشم‌پوشی می‌کنند و اصلاً هیچ تفحصی نه در مورد مدیر و نه در مورد فرزندانشان صورت نمی‌گیرد.

ارسال نظر


captcha