مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری مطرح کرد:

رویکرد فرهنگی مهم ترین راهکار جذب

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در جلسه هیئت اندیشه ورزان فرهنگی که به همت معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در ساری برگزار شد، بیان اینکه باید در بسیج دانشجویی به دنبال جذب فرهنگی داشته باشیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در جلسه هیئت اندیشه ورزان فرهنگی که به همت معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در ساری برگزار شد، بیان اینکه باید در بسیج دانشجویی به دنبال جذب فرهنگی داشته باشیم، اظهار کرد: برگزاری اردو، ارتباط مستمر، برگزاری تئاتر خیابانی، محفل شعر و ادب از راهکارهای جذب فرهنگی با رویکردهای فرهنگی است.
امیر حسین مهدوی با اشاره به اهمیت فضای مجازی تصریح کرد: در حوزه فضای مجازی حضور فعال نداریم و لازم است برای جذب فرهنگی با محتوی قوی و به روز در حوزه فضای مجازی زمینه ورود پیدا کنیم.
وی تاکید کرد: نوع برنامه های فرهنگی باید مورد پسند عوام دانشجویان قرار گیرد که تحقق این مهم نیازمند اعتمادسازی است.
مهدوی با بیان اینکه رفتار و اخلاق دانشجوی بسیجی باید به گونه ای باشد که موجب جذب دانشجویان شود، تاکید کرد: برخورد متعدد دانشجویان با دانشجویان بسیجی در بسیاری از دانشگاه ها به گونه ای بوده که سوذهنیت دانشجویان را پاک کرده این مهم باید با برگزاری برنامه های بیشتر و فرصت برای دیدارهای بیشتر تقویت شود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار