دانشجوی فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح کرد:

توجه به برنامه سازی فرهنگی بسیج دانشجویی با موضوع های به روز جذاب

دانشجوی فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جلسه هیئت اندیشه ورزان فرهنگی که به همت معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران برگزار گردید، بیان اینکه نوع برخورد اول در جذب دانشجویان به بسیج دانشجویی مهم است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :دانشجوی فعال فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در جلسه هیئت اندیشه ورزان فرهنگی که به همت معاونت فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران برگزار گردید، بیان اینکه نوع برخورد اول در جذب دانشجویان به بسیج دانشجویی مهم است، اظهار کرد: باید از دانشجویان به اندازه ظرفیت و استعدادش هایشان بهره گرفت تا دانشجوی تازه جذب شده در بسیج بتواند از پس انتظار های موجود برآید.
فاطمه کمالی نوع انتظارها از دانشجویان را در برنامه های فرهنگی مهم برشمرد و تصریح کرد: برنامه های فرهنگی باید بر اساس اولویت های موجود در جامعه با ارائه راهکارهای درست باشد تا جذب فرهنگی اصولی و تاثیرگذار صورت گیرد.
وی با تاکید بر عدم فعالیت های جزیره ای در برنامه های فرهنگی بسیج دانشجویی، تصریح کرد: استفاده و بهره گیری از مدل های موفق فرهنگی می تواند در جذب فرهنگی دانشجویان تاثیر به سزایی داشته باشد.
کمالی در ادامه با تاکید بر حضور بسیج دانشجویی در فضای مجازی تصریح کرد: حضور در نرم افزارهایی همچون توییتر بسیا تاثیرگذار است و میتوان خیل قابل توجهی از دانشجویان را همراه کرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار