نماینده انجمن وفاق و توسعه دانشگاه شیراز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان فارس:

نیاز مبرم حل مشکلات شهر به پیگیری های امام جمعه

نماینده انجمن وفاق و توسعه دانشگاه شیراز گفت: زیبنده انقلاب اسلامی نیست با گذشت چهل سال چهره شهر پر از فقر باشد و حل مسائل و مشکلات این شهر نیاز مبرم به پیگیری های شخص امام جمعه دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / نوبهار، نماینده انجمن وفاق و توسعه دانشگاه شیراز در نشست صمیمی تشکل های دانشجویی شیراز با نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر اینکه این جاسات باید ادامه پیدا کند اظهار داشت: زیبنده انقلاب اسلامی نیست با گذشت چهل سال چهره شهر پر از فقر باشد.

نماینده انجمن وفاق و توسعه دانشگاه شیراز گفت: حل مسائل و مشکلات این شهر نیاز مبرم به پیگیری های شخص امام جمعه دارد که باید در این زمینه اقدامات موثذی انجام گرفته شود.

وی خطاب به نماینده ولی فقیه در استان فارس تصریح کرد: تردید نکنید چرا که مردم آنچنان شما را حمایت می کنند که نیاز به هیچ  شخص و ارگانی ندارید.

نوبهار خاطرنشان کرد: تریبون های مختلفی در اختیار بعضی تشکل های دانشجویی قرار می گیرد اما با این وجود که تریبون های کمتری به تشکل های اصلاح طلب تعلق می گیرد، تشکل وفاق و توسعه دانشگاه شیراز بیشترین قشر دانشجو را جذب کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار