نماینده گروه های جهادی استان فارس در دیدار با امام جمعه شیراز:

گروه های جهادی رقیب دستگاه های اجرایی نیستند بلکه بازوی این دستگاه ها هستند/دست و پنجه نرم کردن فارس با خشکسالی

نماینده گروه های جهادی استان فارس گفت: مردم برای حل مشکلات خود وقتی با دستگاه های مرتبط مراجعه می کنند در پی بروکراسی اداری دچار یاس و نا امیدی می شوند و حتی در صورت مراجعه گروهی با برخوردهای امنیتی مواجه هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: نجمه اشرفی، نماینده گروه های جهادی استان فارس در دیدار صمیمی نمایندگان تشکل های دانشجویی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر شیراز با بیان اینکه تقاضا داریم این جلسات به صورت ماهانه و فصلی باشد، گفت: اصلی ترین مباحث گروه های جهادی اقتصادی است که استان فارس حدود 12 سال است با خشکسالی دست و پنجه نرم می کند.

اشرفی در ادامه افزود: مردم برای حل مشکلات خود وقتی با دستگاه های مرتبط مراجعه می کنند در پی بروکراسی اداری دچار یاس و نا امیدی می شوند و حتی در صورت مراجعه گروهی با برخوردهای امنیتی مواجه هستند.

نماینده گروه های جهادی گفت: در صورت ورود دستگاه های حمایتی برای رفع مشکلات باید برای آنها سرفصل طراحی و تدوین شود.

وی حاشیه نشینی را نتیجه بستر خشکسالی دانست و تصریح کرد: برای رفع این آسیب های اجتماعی باید تمام نهادهای فرهنگی بسیج شوند و از نماینده ولی فقیه در استان فارس تقاضا داریم که تدبیری برای این معضل کند.

اشرفی با بیان اینکه امام جمعه شهر شیراز با مردم ارتباط چهره به چهره داشته باشد، عنوان کرد: وقتی تریبون های نمازجمعه در اختیار مسئولان است باید سوالات مردم هم پرسیده شود.

نماینده گروه های جهادی با تاکید براینکه گروه های جهادی رقیب دستگاه های اجرایی نیستند بلکه بازوی این دستگاه ها هستند، خاطرنشان کرد: از نماینده ولی فقیه در استان تقاضا داریم هماهنگی دستگاه های اجرایی با گروه های جهادی را پیگیری کنید.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار