نماینده بسیج دانشجویی فارس در دیدار صمیمی با امام جمعه شیراز:

شهر شیراز برازنده سومین حرم اهل بیت نیست/صدای مردم بدون تعارف از تریبون های نماز جمعه به گوش مسئولین برسد

نماینده بسیج دانشجویی فارس گفت: روند عدالت اصلاح ساختارهای معیوب، مطالبه گری و تذکر به مسئولین است و عدالت را تنها فریاد زدن نمی دانیم باید اصلاح صورت بگیرد که برای این اصلاح باید از اطرافیان خود شروع کنید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییجواد خدادادی، دبیر شورای تبیین مواضع و نماینده بسیج دانشجویی فارس در دیدار صمیمی نمایندگان تشکل های دانشجویی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر شیراز با اشاره به اینکه روند عدالت اصلاح ساختارهای معیوب، مطالبه گری و تذکر به مسئولین است، اظهار داشت: عدالت را تنها فریاد زدن نمی دانیم باید اصلاح صورت بگیرد که برای این اصلاح باید از اطرافیان خود شروع کنید.

نماینده بسیج دانشجویی استان فارس با تاکید بر تعطیلی بساط تجمل گرایی، گفت: از امام جمعه شیراز تقاضا داریم برنامه ای در جهت گردهمایی تشکل های دانشجویی برای هم افزایی بیشتر تدوین کند.

خدادادی خطاب به نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: برای پیاده کردن سیاست های اسلامی نقطه شروع باشید چرا که سیاست اسلامی باید اتفاق بیفتد.

وی تصریح کرد: تشکیل گروه مشاورین جوان برای شناسایی و رصد مشکلات استان در جهت رفع این موضوع ها می توانند کمک زیادی را حاصل کنند.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس با تاکید بر اینکه شهر شیراز شایسته و برازنده سومین حرم اهل بیت نیست، خاطرنشان کرد: راه حل برطرف کردن مشکلات مردمی بودن است و باید صدای مردم بدون تعارف از تریبون های نمازجمعه به گوش مسئولین برسد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار