جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س):

لایحه ننگین FATF خیانت محض به ملت ایران است/ نمایندگان با اقدام انقلابی مانع تصویب لایحه استعماری شوند

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: لایحه ننگین FATF خیانتی محض به ملت شریف ایران، میهن عزیزمان، شهیدان این مرزوبوم وبرائت جستن از ارمان‌های انقلاب است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: لایحه ننگین FATF خیانتی محض به ملت شریف ایران، میهن عزیزمان، شهیدان این مرزوبوم وبرائت جستن از ارمان‌های انقلاب است.

متن این بیانیه به شرح زیر است: 
 
پس از تصمیم مجلس شورای اسلامی مبنی بر تصویب لایحه استعماری FATF که اعتراض مردم شریف و با بصیرت ایران را دربرداشت، از تصمیم جدیدنمایندگان که به تعویق انداختن بررسی این قانون بود مطلع شدیم، ضمن تشکر ازنمایندگان محترم بایدعرض کنیم نظربراین که تصویب این لایحه ننگین که خیانتی محض به ملت شریف ایران، میهن عزیزمان، شهیدان این مرزوبوم وبرائت جستن از ارمان‌های انقلاب است وباتوجه به عمل سخیف امریکا در برجام ودرس گرفتن از آن واینکه هیچ تضمین معتبری از سوی امریکا جنایتکار وکشور‌های همپایش وجود ندارد.
 
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) از اعضای کمیسیون امنیت ملی ونمایندگان مجلس خواستارمخالفت صریح نسبت به این لایحه بوده و خواهان اقدام انقلابی و وطن پرستانه و پیشگیری از تصویب برجام گونه این لایحه را داردوباتوجه به تعویق آن لازم به ذکر است در زمان باقی مانده لغواین لایحه را عملی کرده وبه فکر تصویب این قانون نباشند.
 
چنان چه نمایندگان، مجددا با اقدام عجولانه خود منجر به وارد شدن خسارت و لطمه‌ای دیگر به کشور ومردم عزیزاین کشور شوند، ملت همیشه در صحنه و با بصیرت ایران آرام نخواهند نشست و نخواهندگذاشت تاریخ تکرارشود وهمانندهمیشه مشت محکمی بر دهان استکبارودشمنان خارجی و داخلی خواهند زد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار