جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها «20»؛

شفیعی: عدم تعهد و صداقت کامل باعث به وجود آمدن مدیران دوتابعیتی شده است

وجود و ورود مدیران دوتابعیتی و نفوذ به دستگاه‌های داخل کشور از گسترش روز افزون اهداف دشمن است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  احمدرضا شفیعی، فعال دانشجویی دانشگاه پیام نور سپیدان در خصوص مدیران دوتابعیتی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: وجود مدیران دو تابعیتی به علت عدم تعهد و صداقت کامل نسبت به قوانین و ضوابط جمهوری اسلامی است که  نتیجه منفی رتبه همراه دارد که در این رابطه ماده ۹۸۹ قانون عدم وجود مدیران دو تابعیتی را بیان کرده که باید اجرا شود.

شفیعی گفت: در بین جوانان ما نیرو و مدیران خوب و کارآمد انقلابی وجود دارد ولی متأسفانه بدون اتحاد اطلاعات کافی هستیم اگر نیروهای مدیریتی انقلابی در این بحث ورود پیدا کنند تنها راه حل مشکلات تکیه برنیروی جوان انقلابی هست و ضعف ما این است بعد از مدتی نیروهای انقلابی فراموش می‌شوند و دلسردی در بین نیروها ایجاد می‌شود.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: گسترش روزافزون دشمن جهت اهداف و آرمانهای نظام جمهوری در به زانو درآوردن ایران درچارچوب و راه‌های مختلفی است که یکی ازهمین راه‌ها وجود و ورود مدیران دوتابعیتی و نفوذ به دستگاه‌های داخل کشوراست.


وی خاطرنشان کرد: کمیته تحقیق و تفحص بایدباهمکاری نهادهایی چون سپاه و اطلاعات ودیگرنهادها جدیت بیشتری را اعمال کند مدیران دو تابعیتی را شناسایی وعدم نیازشان را اعلام کند و با تکیه برنیروی جوان انقلابی به اهداف آرمان‌های نظام پایبند باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha