جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها «19»؛

عشقی: مدیران دوتابعیتی درد مردم را درک نمی کنند

مسئول فرهنگی خواهران بسیج دانشجویی لارستان گفت: مدیران دوتابعیتی به علت اینکه بیشتر مواقع در ایران زندگی نمی‌کنند ارق ملی خود و فرزندانشان کم هست و بعضا سازمان سیا یا موساد برای جاسوسی از آنها استفاده می‌کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییریحانه عشقی مسئول فرهنگی خواهران بسیج دانشجویی لارستان در گفتگو با خبرنگار ما در مورد تهدیدات مدیران دو تابعیتی گفت: این مدیران به علت اینکه بیشتر مواقع در ایران زندگی نمی‌کنند ارق ملی خود و فرزندانشان کم هست و بعضا  سازمان سیا یا موساد برای جاسوسی از آنها استفاده می‌کند.


وی افزود: این افراد نمی‌توانند درد جامعه را درک کنند چرا که خانواده‌هایشان در رفاه یک کشور دیگر زندگی می‌کنند.

مسئول فرهنگی خواهران بسیج دانشجویی لارستان در مورد ضعف مقابله با مدیران دو تابعیتی بیان داشت:  نقطه‌ضعف ما عدم مطالبه گری از مسئولین هست، لذا می‌طلبد از کانال دانشجوها و بسیجیان اعتراض و آگاهی خودمان رو به گوش مسئولین برسانیم

عشقی در مورد عملکرد کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دو تابعیتی اظهار داشت : اگر کمیته تحقیق و تفحص تمام و کمال به امورش رسیدگی کرده بود الآن مدیران دو تابعیتی در صدر حکم‌فرمایی در کشور نبودند! پس این کمیته عملکرد خوبی نداشته است.


ریحانه عشقی مسئول فرهنگی خواهران بسیج دانشجویی لارستان  ضمن انتقاد به وضعیت بیکاری جوانان، اظهار داشت:  به نظر من در کشور ما اشتغال مدرک محور شده نه مهارت محور و از طرفی پارتی‌بازی و باندبازی‌ها زیادی در این برهه زمانی وجود دارد خودباختگی و استفاده از نیروهای خارجی نیز در بیکاری جوانان مزید بر علت شده است.

مسئول فرهنگی خواهران بسیج دانشجویی لارستان با اشاره به سیاست های دولت برای خروج از این معضل گفت: استفاده از نیروی متخصص داخلی، حمایت از کارآفرینان، میدان دادن به مخترعان، جلوگیری از قاچاق کالا، واردات کنترل‌شده و... از راه‌حل های خروج از معضل بیکاری جوانان در کشور است.

عشقی راه‌حل مشکل بیکاری جوانان را حمایت دولت دانست و در ادامه گفت: حمایت دولت این است که جوان با پشت‌گرمی به این حمایت فکر خلاق خودش رو آزاد بگذارد تا بدون دغدغه‌ی مخالفت‌های نهادها برای پیشرفت کشورش هدف گزاری کند و برنامه بچیند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار