نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه:

دانشجویان باید مطالبات خود را پخته و سنجیده کنند و به گوش مسئولان برسانند

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه گفت: دانشجویان باید مطالبات خود را پخته و سنجیده کنند و به گوش مسئولان برسانند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : ضیافت افطاری  با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه،  فرماندار، معاون عمرانی استانداری،  رئیس دانشگاه، مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه رازی و همچنین جمعی از مسوولان ارشد استان  و اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه رازی در مسجد امام خمینی (ره) دانشگاه برگزار شد.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه در این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: دانشجویان باید مطالبات خود را پخته و سنجیده کنند و به گوش مسئولان برسانند.

 

حضرت آیت‌الله "مصطفی علما گفت:  ایران کشوری پهناور و ثروتمند است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند در مجموع ذخایر نفت و گاز در جهان اول است و بنابراین  مردم و دانشجویان حق دارند از دولتمردان و مسئولان به جد مطالبه کنند.

 

وی افزود: دانشجویان بایستی با تحقیق و پژوهش‌های علمی و قوی  مسائل و مشکلات کشور و استان خود را بررسی کنند و مطالبات کارشناسی شده و تخصصی را از مسئولان پیگیری نمایند.

 

حضرت آیت‌الله "مصطفی علما بیان داشت: این نظام با پسوند اسلام مزین شده است و همین پسوند باعث می‌شود که وظیفه مسئولان ما سنگین‌تر باشد چراکه در نظام اسلامی همه مسئولان خدمتگزار مردم هستند.

 

وی همچنین اسلام را مایه قدرت و اقتدار کشور دانست و افزود: تنها سرمایه  امام خمینی (ره)  اسلام بود و با تکیه به همین اسلام بود که توانست زلزله‌ای در دنیا ایجاد کند که پس‌لرزه‌های آن همچنان قدرت‌های بزرگ جهان را می‌لرزاند و ما نیز باید امروز از این سرمایه بزرگ الهی استفاده کنیم و روز به روز بر قدرت و اقتدار نظام اسلامی بیافزاییم.

 

در این نشست دانشجویان به ارائه  مسائل و مشکلات فرهنگی، اجتماعی  و اقتصادی استان و همچنین مشکلات دانشگاه رازی پرداختند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار