یادداشت/مهرزاد فریدی

تنها راه پیشرفت و سعادت ملت ایران ایستادگی و مقاومت در برابر مشکلات است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:مهرزاد فریدی دبیر قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی تهران طی یادداشتی نوشت: جهانی شدن به معنای تبدیل شدن به یک معادله ای در سیستم استعماری غرب، مورد تایید و پذیرش هیچ ملت مستقلی نیست و ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس برای عزت و استقلال خود جانانه و جوانمردانه ایستادگی کرد و ثمره ی خون پاک شهیدان دست یافتن به استقلال ملت و قدرت ملى بود که حفظ و ارتقای آن بر هر جوان انقلابی واجب است.

پذیرش قرارداد و عضویت در کنوانسیونی که نام مقدس جمهوری اسلامی ایران را که امروز به عنوان کانون امنیت و صلح در منطقه شناخته می گردد ، در لیست سیاه خود قرار داده است و در آن مفاهیمی همچون ضد اشغالگری ، ضد استعمارگری و فعالیت های گروه های مقاومت همچون حزب الله لبنان و گروه های جهادی فلسطینی ، تروریستی تلقی می گردد شرعا ، عرفا ، منطقا و عقلا رد است و ما آن را محکوم می کنیم.
اینهایی که تحت عنوان کنوانسیون بین المللی AFTF  سخن از مبارزه با تروریسم می زنند بد نیست  نگاهی به کانون امنیت و صلح در منطقه بیندازند که در سوریه و عراق و دیگر کشورهای مظلوم منطقه ریشه ی داعش و دیگر گروه های تروریستی توسط مدافعین مظلوم حرم که برخواسته از روحیه ی انقلابی و اسلامی است ، خشکانده شد و روز به روز به برکت وجود ایران اسلامی امنیت منطقه بیش از پیش تامین و تضمین  می گردد .
با نگاهی کوتاه به گذشته ؛ شناخت دشمن و اهداف و حیله های آن در جهت تضعیف توان داخلی و پیشبرد اهداف خود در اعمال فشار اقتصادی و نهایتا تجزیه طلبی و نابودی ایران و اسلام عمل خیلی دشواری نیست ؛ بنابراین نمایندگان ملت که تنها برای خدمتگذاری به این مردم غیور توسط ملت عزیز ایران انتخاب گردیده اید ، بدانید که هر گونه عمل و اقدامی در جهت تضعیف استقلال و اقتدار ملی این ملت عملیست خیانتکارانه که مورد پذیرش و بخشش هیچ یک از آحاد مردم نبوده ، نیست و نخواهد بود.
از مجلس بعد از تصویب 20 دقیقه ای برجام بی فرجام که در تاریخ ثبت و ضبط گردید انتظار می رود که نوای ناقوس بی اعتمادی ، بدعهدی و بدجنسی را شنیده باشد و امروز همچون دژی مستحکم در برابر نقشه ها و حیله های بدخواهان داخلی و خارجی برای اجرای طرح نفوذ و دشمنی بیشتر با این ملت بایستد.
پس از تلخ کامی های ملت از ساده لوحی ها و اشتباهات گذشته حامیان توافق ؛ امروز انتظار مردم از نمایندگان ملت ، بصیرت عمارگونه ، هوشیاری ، بررسی عمیق و عدم اعتماد به عناوین و مواردی است که تحت عنوان لوایح FATF معرفی می نمایند و اینبار با مکری دیگر در صدد ساختن  روح و جسم برای FATF هستند تا شاید به خیال خود زمینه برجام های بی فرجام 1 و 2 و 3 و ... را مهیا نمایند که در اینجا نمایندگان مردم نباید فریب بخورند.
لذا بدینوسیله اعلام میدارم که پذیرفتن لوایح درخواستی مدعیان تدبیر در جهت اجرای برنامه "اقدام"FATF بر ضد استقلال سیاسی و مالی کشور ، سازنده دوقطبی تحریمی و غیر تحریمی، افزایش دهنده دقت توپخانه تحریم اقتصادی دشمن ،  زمینه ساز نفوذ ، حل کننده ایران در استعمار غرب ، تهدید کننده امنیت ،  ایجاد کننده خودتحریمی و از بین برنده ی مفاهیم اصیل انقلاب همچون مقابله با تجاوز و اشغالگری ، حفظ استقلال و اقتدار است لذا پذیرش آن خیانت به اسلام ، استقلال و اقتدار این مردم و خون شهداست.
و تنها راه پیشرفت و سعادتمندی ملت ایستادگی ، مقاومت و توجه به مفاهیم الهی و اسلامی بوده و کلید حل مشکلات اقتصادی نیز با توجه به منویات  مقام معظم رهبری  عمل به اقتصاد مقاومتی ، تکیه به توان و ظرفیت های داخلی و مبارزه با فساد است .

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار