در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاداسلامی قم به مناسبت روز قدس مطرح شد:

اینک سرنوشت مسلمین جهان گره خورده فلسطین و ملت مظلوم آن است

حال که این وحوش صهیونیسم درمقابل تمامه رسانه های جهان با وقاحت و بی شرمی تمام کودکان و زنان مسلمین را مورد اصابت گلوله قرار میدهند، تکلیف ما مسلمانان چیست؟ اینک سرنوشت مسلمین جهان گره خورده فلسطین و ملت مظلوم آن است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: متن این بیانیه به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
"برای زنده نگهداشتن اسلام و امر به معروف و نهی از منکر قیام میکنم"
 
"سرور و سالارشهیدان،أباعبدالله الحسین(ع)"
 
 
امروز قریب به یک قرن از تجاوز وحشیانه صهیونیست های غاصب به خاک و ناموس ملت فلسطین میگذرد و در طول این مدت با جنایات و کشتارهایی که انجام داده اند چهره پلید صهیونییسم را به تمام جهانیان نشان داده اند.
 
زمانی که این رژیم غاصب جنایاتی همچون صبرا و شتیلا را انجام داد، حقوق بشر کجا بود؟
عده ای جیره مواجب بگیره دُوَلِ عربی خائن در آن سازمان به اصطلاح ملل دور هم جمع شده اند تا پوششی برای تطهیر افتضاحات آمریکا و رژیم فاسق و کودک کش صهیونیستی باشند.
 
حضرت امیرالمومنین،علی ابن ابی طالب(علیه السلام) به هنگام شنیدن این موضوع که خلخالی از پای زنی یهودی بازشده ، محزون و گریان شدند.
حال که این وحوش صهیونیسم درمقابل تمامه رسانه های جهان با وقاحت و بی شرمی تمام کودکان و زنان مسلمین را مورد اصابت گلوله قرار میدهند، تکلیف ما مسلمانان چیست؟
اینک سرنوشت مسلمین جهان گره خورده فلسطین و ملت مظلوم آن است.
به یاری خدا با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس ،مشت های گره کرده خودرابر دهان صهیونیسم کودک کش میزنیم تا حداقل حمایت خود را از مظلومین فلسطین انجام داده باشیم.
 
دانشجویان مومن و انقلابی بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی قم ، جوانان مومن نسل سوم انقلاب در تشکل های هم سو و مدیران و مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی قم، وعده دیدار ما جمعه ١٨/خردادماه/١٣٩٧ مصادف با روز قدس، از ساعت ١١:٠٠ 
محل تجمع چهارراه شهدا
 
 
لله العزة جمیعا
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قم

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار