قدردانی سرمایه‌گذار پتروشیمی بین‌المللی دنا بویراحمد از نقدهای منصفانه بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد

سرمایه‌گذار پتروشیمی بین‌المللی دنا بویراحمد از نقدهای منصفانه بسیج دانشجویی قدردانی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : لهراسب باقری با قدردانی از مجموعه بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نقدهای منصفانه (نشست تخصصی کارشناسان و بررسی پیامدهای زیست محیطی پروژه سقاوه با حضور سرمایه گذار و مجری پروژه) تصریح کرد: اولین باری بود که در استان مجموعه دانشجویی با سرمایه‌گذار نشست رو در رو داشتند و این گونه جلساتی به توسعه استان کمک می‌کند.

باقری امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به عزم خود برای ساخت پتروشیمی دنا بویراحمد اظهار کرد: در راه ساخت این مجتمع با نقدها و انتقاداتی روبرو شدیم که چنین انتقاداتی در سطح استان بی‌سابقه بوده است.

سرمایه‌گذار مجتمع پتروشیمی دنا بویراحمد بیان کرد: برای مثال چند مجتمع پتروشیمی دیگر در استان در حال ساخت است که هیچ خبرنگاری به سراغ آن‌ها نرفته است.

باقری افزود: چرا خبرنگاران در خصوص مجوزهای زیست محیطی پتروشیمی‌های گچساران و دهدشت پیگیر نبودند زیرا هیچ کدام از آن‌ها مجوز زیست محیطی ندارند.

این سرمایه‌گذار بومی استان به جلسات و نشست‌ها و محافلی که در خصوص این طرح برگزار می‌شد اشاره کرد و گفت: در همه این نشست‌ها انتقاداتی وجود داشت که بسیاری از آن ها منصفانه نبود.

وی به نشستی که با هماهنگی بسیج دانشجویی استان و مجموعه سرمایه گذار پتروشیمی دنا بویراحمد برگزار شد اشاره کرد و گفت: تنها در آن جلسه به صورت علمی و منطقی و رودرو انتقاداتی مطرح شد که جلسه‌ای کاملا علمی و منصفانه بود.

باقری با بیان این که آدم سیاسی نیستم خاطرنشان کرد: اما برخی غیر منصفانه به دنبال سیاسی کردن سرمایه‌گذاری در استان هستند اما ما به هیچ وجه وارد چنین فضایی نمی‌شویم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار