بمناسبت روز جهانی قدس :

بیانیه جامعه دانشجویان دانشگاه های شهرستان ساری

روز جهانی قدس سال 97 در شرایطی برگزار می‌شود که شاهد شکست شجره ملعونه خبیثه داعش و انزوای تروریست های پروش یافته مکتب صهیونیست هستیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:

بسم الله الرحمن الرحیم

" همان طور که شب قدر را تا صبح به بیداری می گذارنیم و با دعا وتضرع خود به درگاه الهی، می خواهیم که آینده مطلوب برای ما رقم زده شود، روز قدس را و همه این ایام حساس را که لیله القدر تاریخ اسلام است، به بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع الفجر نجات ملت های مسلمان و مخصوصا ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم. "

رهبر معظم انقلاب اسلامی آیت الله العظمی خامنه ای

بیانیه مشترک جامعه دانشگاهی شهرستان ساری
بمناسبت روز قدس ۱۳۹۷

بسمه تعالی

تصمیم جاودانه معمار کبیر انقلاب ، امام خمینی(ره) در نامیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، احیاکننده روح مبارزه با ظلم در مسلمانان و نشان از عمق دوراندیشی آن رهبر فرزانه در ضرورت انسجام بخشی و وحدت آفرینی بین ملت های مسلمان است.

روز جهانی قدس سال 97 در شرایطی برگزار می‌شود که شاهد شکست شجره ملعونه خبیثه داعش و انزوای تروریست های پروش یافته مکتب صهیونیست هستیم.

شاید مهمترین حاشیه امنی که برای رژیم صهیونیستی بعد از رفتار داعش و تروریست‌ها در منطقه شامات بود ، امسال پایان یافته است و شرایط جدیدی برای حمایت از آرمان فلسطین ایجاد شده است.

انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف ، روحیه مقاومت را بر کالبد جامعه مسلمین القا کرده است.

سفارت آمریکا که سهل است ، اگر سفارت تمام متحدین خود را به قدس منتقل کنید این پرچم اسلام است که پایدار میماند و به یاد آورید جنگ کورکورانه ۸ ساله خود را علیه انقلاب اسلامی ایران ، جنگی که تن بر تانک غلبه کرد ، نبردی که حق بر باطل چیره شد و ما ایمان داریم به نص " ان الباطل کان زهوقا "

دولت خودشیفته اسرائیل بداند ، حامیان این رژیم بدانند که اسلام برای خود مرزی قائل نیست و مرز ما مسلمین اسلام است، اگر جان مسلمانی در هر نقطه از این کره خاکی در خطر باشد تکلیف ماست دفاع از مظلوم خواه سوریه باشد خواه یمن و خواه فلسطین

ما به وعده صادق رهبر معظم انقلاب ایمان داریم که فرمود اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و از این تاریخ انقضا چند سالیست که میگذرد و اسرائیل بهتر است نگران آینده تاریک خود باشد که آه مظلوم خانمان این دولت را روزی منهدم خواهد کرد.

وعده خواندن نماز جماعت مقام معظم رهبری به علمای سوری در فلسطین نوید روز روشنی را خواهد داد که نور بر ظلمات چیره خواهد شد.


السلام علی من اتبع الهدی
جامعه دانشجویان دانشگاه های شهرستان ساری

ارسال نظر


captcha