یادداشت/سجاد رئیسی

اسرائیل از درون در حال نابودیست


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییسجاد رئیسی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کازرون و عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان فارس یادداشتی به مناسبت روز قدس نوشت.

متن این یادداشت به شرح زیر است:

فلسطینی ها چند دهه است در حال مبارزه با صهیونیست هایی هستند که خاک سرزمین شان را اشغال کرده اند، اما مبارزه ای نابرابر، مبارزه سنگ و چوب در برابر تیر و تفنگ، مبارزه ای که آن طرف تنها سپر سربازان ترک برمیدارد و این طرف جمجمه کودکان.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، ایران به رهبری امام خمینی(ره) به کمک این مردم مظلوم شتافتند و موجی عظیم را در جهان اسلام در حمایت از فلسطینی ها و مبارزه با صهیونیست ها به راه انداختند،امام خمینی(ره) در تبیین و تثبیت این حرکت جملات و کار های ارزشمندی را به انجام رساندند، در سخنانی امام (ره) فلسطین را پاره تن اسلام نامیدند و در کاری ارزشمند که بعد از قریب به ٤٠ سال پر شور تر از گذشته انجام می‌گیرد، جمعه آخر ماه مبارک رمضان را روز جهانی قدس نامیدند.

در این روز مسلمانان و آزادی خواهان جهان یک صدا از مردم فلسطین دفاع کرده و شعار مرگ بر اسرائیل را سر می‌دهند، در قدس فرقی نمی‌کند که شما زن باشی یا مرد، فارس باشی یا ترک، ایرانی باشی یا عرب، سیاه باشی یا سفید، همین که روح آزادی خواهی و مبارزه با دشمن صهیونیستی را داشته باشی کافیست...

رژیم صهیونیستی باید بداند حکومتی که  با کودک کشی بخواهد سرپا بایستد قطعا پس از مدتی از درون فرو خواهد پاشید، و امروز ما آثار این فروپاشی از درون را در اسرائیل مشاهده میکنیم و خود کارشناسان اسرائیلی به صراحت گفته اند که اسرائیل از درون در حال نابودیست.

مردم حماسه ساز ایران در روز قدس امسال با وجود هوای گرم و روزه بودن همچون سالهای گذشته راهپیمایی پر شوری خواهند داشت، حضور مردم در روز قدس نشان می دهد که اندیشه های امام خمینی(ره) و روح آزادی خواهی و مبارزه با ظلم همچنان در بین مردم وجود دارد و چه بسا بیشتر از قبل نیز باشد و دشمنان باید بدانند در برابر چنین مردمی راه به جایی نمی برند.

اسرائیل نیز باید بداند که عمرش به آخر رسیده است، و به گفته رهبر معظم انقلاب  آنها ٢٥ سال آینده را نخواهند دید، پس بهتر است که آنها از همین امروز یک روز شمار را تهیه کنند که حداقل غافل گیر نشوند و آماده نابودی خود باشند چرا ک ظلم و غارتگری هیچ گاه پایدار نبوده است.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار