مدیریت فرهنگی بسیج دانشجویی فارس:

تحرکات اخیراسرائیل در منطقه از علائم مرگ این رژیم است

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی فارس:اسرائیل که سالهاست چکمه قدرت و ثروت خود را بر خاک فلسطین می فشرداکنون بوی مرگ از حلقوم این رژیم کودک کش به مشام می رسد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییکاظم اسماعیلی مدیریت فرهنگی بسیج دانشجویی فارس در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص مسئله فلسطین گفت: تحرکات اخیراسرائیل در منطقه از علائم مرگ این رژیم است.


وی در ادامه افزود: روز قدس امسال بی شک تاثیرگزارترین و تعیین کننده ترین روز قدس طی دهه های اخیر خواهد بود . چرا که بعد از 70 سال جنایت و خونریزی رژیم صهیونیستی، بوی مرگ از حلقوم این رژیم کودک کش به مشام می رسد.

 

مدیریت فرهنگی بسیج دانشجویی فارس بیان داشت: اسرائیل که سالهای متمادی است چکمه قدرت و ثروت خود را بر خاک پاک فلسطین می فشرد اکنون به مرحله ای رسیده است که برای حفظ جان خود مجبور به کشیدن دیوار اطراف خود شده است.

 

اسماعیلی در خصوص راهپیمایی امسال روز قدس گفت: مردم شجاع، مجاهد و غیرتمند ایران اسلامی، امسال هم در راهپیمایی روز قدس هم تیر خلاص بر پیکره این لکه ننگ و نطفه حرام استکبار جهانی خواهند زد و هم به ترسوهای عالم درس استقامت و رشادت خواهند داد.

 

این فعال دانشجویی در پایان افزود: تحرکات اخیر اسرائیل در منطقه دست و پا زدن های از روی ناچاری و درماندگی است و این دست و پا زدن ها از علائم مرگ این رژیم است. رژیمی که سالهاست با جنایت های خود در حق مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین انسانیت را به سخره گرفته است وقت آن رسیده که از طرف انقلاب اسلامی و در جشن 40 سالگی انقلاب نوید ریشه کن شدن آن به دنیا مخابره شود.

ارسال نظر


captcha