مسئول کانون دفاع مقدس بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد کازرون:

روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین عالم است

مسئول کانون دفاع مقدس بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد کازرون گفت: روز قدس روز اجرای قوانین که باید به همه ی ابرقدرت ها هشدار داد که دست خود را از روی مستضعفین بردارید و سر جای خود بنشینید؛


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / الهام کریمی مسئول کانون دفاع مقدس بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد کازرون در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به روز قدس، اظهار داشت: از نظر امام راحل روز قدس، روز حکومت اسلامی و روزی است که انقلای اسلامی باید در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود.
 

وی افزود: روز قدس روز اجرای قوانین  که باید به همه ی ابرقدرت ها هشدار داد که دست خود را از روی مستضعفین بردارید و سر جای خود بنشینید؛ روز مقابله با ابر قدرت ها، روز تکیه ی مسلمانان به قدرت اسلام و روز ایستادگی در برابر مستکبران است.
 

کریمی خاطرنشان کرد: از منظر امام خامنه ای، روز جهانی قدس روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست های تفرقه انگیز و روز اعلام مخالفت اسلامی با ظلم و بی عدالتی صهیونیست‌ها است.
 

این فعال دانشجویی با تاکید بر آنکه روز جهانی قدس نشانه دلبستگی انقلاب و ملت ایران به قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین است، ابراز داشت: مسلمانان جهان در روز قدس یک صدا علیه جنایات رژیم غاصب اسرائیل فریاد خواهند زد و به مردم فلسطین خواهند گفت که آنها در مسیر مقاومت تنها نیستند.
 

وی بیان داشت: روز قدس یک روز جهانی است؛ روزی نست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد؛ روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است؛ روز جهانی قدس امسال جهان در دفاع از مردم مظلوم فلسطین با تظاهرات خیابانی و راهپیمایی اعتراض آمیز  همبستگی خود را با آرمان های فلسطین اعلام می‌کنیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار