شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی آباده:

دستگاه دیپلماسی کشور از مواضع انفعالی خود در قضیه فلسطین خارج شود

ما دانشجویان بسیجی به‌عنوان پرچم‌داران بصیرت از دستگاه دیپلماسی کشور خواستاریم تا از مواضع انفعالی خود خارج شده و با ایجاد یک هم‌صدایی و وحدت بین کشورهای جهان اسلام این توطئه شوم را خنثی کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان آباده به مناسبت فرارسیدن روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

توطئه‌ای به شکل آل یهود (آل سعود)

فلسطین از نهر اردن تا دریای مدیترانه یک تاریخ و پایتخت آن بلاشک قدس است. (امام خامنه‌ای مدظله‌العالی)

اکنون‌که در آستانه هفتادمین سالگرد رژیم نامشروع و جعلی صهیونیستی هستیم توطئه خارج کردن مسئله فلسطین که به‌عنوان اولویت جهان اسلام هست توسط آمریکا و هم‌پیمانانش ازجمله آل سعود رقم خورده است تا مسئله فلسطین از یک موضوع اسلامی عقیدتی به یک موضوع عادی تبدیل گردد.

 

روابط پنهانی آل سعود با اسرائیل که حالا و به‌ویژه طی دو سال اخیر به‌صورت علنی و آشکار درآمده و موضع‌گیری‌های ولیعهد عربستان (محمد بن سلمان) و مواضع حمایتی وی از رژیم صهیونیستی و متحد کردن کشورهای عربی و موضع‌گیری رسمی آنان، تحولات مهمی را در منطقه و جهان اسلام به‌ویژه محور مقاومت رقم خواهد زد.

 

امروز به‌خوبی مردم فلسطین درک می‌کنند که هزینه سازش با اسرائیل و آمریکا چقدر سنگین است. گواه این قضیه سیاست خصمانه آمریکا طی 40سال گذشته بوده که در شش نوبت (از قرارداد1979کمپ دیوید تا قرارداد 1999 شرم‌الشیخ) ضامن معاهده صلح بین اسرائیل با طرف‌های عربی و فلسطینی بوده است که با بدعهدی تجربه تاریخی تلخی را به اثبات رسانده است که به فضل خداوند این بار توطئه استکبار به سردمداری آمریکا و آل سعود خائن خنثی خواهد شد و جهان به‌ویژه کشورهای ناب اسلامی سیلی قرن را به آنان خواهد زد تا قیام هفته‌های اخیر مردم غزه و تقدیم صدها شهید و زخمی که نشانه ایستادگی غیرتمندانه مردم مظلوم فلسطین در مقابله این توطئه بزرگ است به ثمر برسد.

 

ما دانشجویان بسیجی به‌عنوان پرچم‌داران بصیرت از دستگاه دیپلماسی کشور خواستاریم تا از مواضع انفعالی خود خارج شده و با ایجاد یک هم‌صدایی و وحدت بین کشورهای جهان اسلام این توطئه شوم را خنثی کند و همچنین اعلام می‌داریم قدس، تسلیم نخواهد شد و قبله مسلمانان باقی خواهد ماند.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار