بسیج دانشجویی دانشکده پیراپزشکی داراب در بیانیه‌ای:

روز قدس دژی مستحکم در برابر ظلم پایان نایافتنی مستکبران جهان است

اقدام بنیان‌گذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) در نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، هرساله موجب اتحاد، همبستگی و همدلی بیشتر مسلمانان و آزادگان جهان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی دانشکده پیراپزشکی شهرستان داراب به مناسبت فرارسیدن روز قدس بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

" همان‌طور که شب قدر را تا صبح به بیداری می گذارنیم و با دعا و تضرع خود به درگاه الهی، می‌خواهیم که آینده مطلوب برای ما رقم‌زده شود، روز قدس را و همه این ایام حساس را که لیله‌القدر تاریخ اسلام است، به بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع الفجر نجات ملت‌های مسلمان و مخصوصاً ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم." رهبر معظم انقلاب اسلامی آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای

 

جمعه پایانی ماه مبارک رمضان، که توسط بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی (ره) روز جهانی قدس نام‌گرفته است، در حقیقت پایگاه و دژی مستحکم در برابر ظلم پایان نایافتنی مستکبران جهان به رهبری آمریکای جنایتکار و رژیم  کودک کش صهیونیستی است.

 

باگذشت چندین دهه از یورش یهودیان متجاوز به فلسطین و تشکیل دولت غیرقانونی در سرزمین‌های اشغالی، هرساله ما شاهد جنگ و کشتار هزاران انسان بی‌گناه، آوارگی هزاران انسان و سکوت اکثر کشورهای مدعی حقوق بشر هستیم. 

 

بااین‌حال، اقدام بنیان‌گذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) در نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، هرساله موجب اتحاد، همبستگی و همدلی بیشتر مسلمانان و آزادگان جهان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از اقدامات حمایتی استکبار جهانی از ظلم و تجاوز رژیم نامشروع صهیونیستی در سراسر جهان شده است.

 

دانشجویان ولایت مدار شهرستان  ضمن دعوت از همه مردم و مسلمانان جهان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس اعلام می‌دارد همه اقشار دانشگاهی اعم از اساتید، کارکنان و دانشجویان با شرکت در راهپیمانی روز جهانی قدس، ضمن اعلام انزجار از رژیم غیرقانونی صهیونیستی، یک‌بار دیگر با آرمان‌های پاک معمار کبیر انقلاب و شهدای گران‌قدر تجدید پیمان خواهد کرد.

اللهم عجل لولیک الفرج

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار