مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد کازرون:

روز قدس خواب روزه دار نه تنها عبادت نیست که خیانت است/ قدس روز بیداری روزه‌داران حقیقی

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد کازرون گفت: برای ما ننگ است که عده ای جنایتکار قبله اول مسلمانان را غصب کند .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی فاطمه میرغفاری، مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه آزاد کازرون با بیان اینکه از نظر مقام معظم رهبری روز قدس لیلةالقدر تاریخ اسلام است، اظهار داشت: از  منظر معظم و له روز قدس را می‌بایست به بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع‌الفجر نجات ملت‌های مسلمان و مخصوصاً ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم.
 

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کازرون، همراهی کشورهای مدعی حقوق بشر با رژیم صهیونیستی در جنایاتشان را نشانه ریاکاری و اندیشه‌های پلید و ظالمانه این دولت ها دانست و تصریح کرد: تردیدی وجود ندارد که این اقدام تجاوزکارانه، عزم و اراده ملت مسلمان فلسطین را استوارتر خواهد کرد و اقدامات و حرکت‌های ضدصهیونیستی و ضدآمریکایی را در منطقه و جهان تشدید خواهد می‌کند.
 

میرغفاری گفت: برای ما ننگ است که عده ای جنایتکار قبله اول مسلمانان را غصب کند .
 

وی با بیان اینکه گاهی اوقات خواب روزه دار نه تنها عبادت نیست که خیانت است، اظهار داشت: روز قدس روز بیداری روزه داران حقیقی و رهایی قدس شریف از دست کودک کشان صهیونیست است.

ارسال نظر


captcha