مسئول خواهران بسیج دانشجویی کازرون:

حضور منسجم مردم در روز قدس لرزه بر اندام مستکبران می‌اندازد/ آرزوی‌های دشمن در کازرون به گور خواهند رفت

مسئول خواهران بسیج دانشجویی کازرون گفت: مردم باحضور پرشورشان در همه عرصه های انقلاب خصوصا روز قدس، نشان می‌دهند که تا پای جان پای آرمان های نظام و انقلاب ایستاده اند و این نشان دهنده بصیرت ودرک عمیق آنان از نظام جمهوری اسلامی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / اعظم قربانی، مسئول امور خواهران بسیج دانشجویی شهرستان کازرون در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه روز قدس از منظر امامین انقلاب دارای جایگاه ویژه‌ای است، اظهار داشت: امام راحل روز قدس را روز اسلام می دانند و به باور رهبری روز قدس نشان دهنده صف بندی حق و باطل و عدل در مقابل ظلم است.


وی گفت: با توجه به سخنان امامین انقلاب، متوجه می‌شویم که هدف از روز قدس، یک هدف بلند و آرمانی است، هدف ایجاد حکومت اسلامی و آماده سازی ظهور حضرت مهدی است.

 

قربانی گفت: مردم باحضور پرشورشان در همه عرصه های انقلاب خصوصا روز قدس، نشان می‌دهند که تا پای جان پای آرمان های نظام و انقلاب ایستاده اند و این نشان دهنده بصیرت ودرک عمیق آنان از نظام جمهوری اسلامی است.


مسئول خواهران دفتر بسیج دانشجویی شهرستان کازردن خاطرنشان کرد: حضور یکپارچه و مثال زدنی مردم در روز قدس، لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی و حتی همه مستکبران عالم خواهد انداخت و هشداری است به زورگویان عالم از شرق تا غرب، که بدانند مسلمانان زیر لوای فرماندهی ولی امر مسلمین، یکپارچه در برابر زورگویی های آنان ایستاده اند و فقط منتظر یک اشاره رهبری هستند که کاخ های کسرایشان را باخاک یکسان کنند.

 

وی در پایان گفت: گویا عده ای خود را به کوری و کری زده اند و قصد به انحراف کشیدن مراسم روز قدس در کازرون دارند،اما همچون گذشته این آرزو را به گور می‌برند چرا که مردم بصیر کازرون با دادن ۱۳۰۰شهید از آزمون های زیادی سربلند بیرون آمده اند و امسال هم باشکوه تر و منسجم تر در این مراسم شرکت خواهندکرد.
 

ارسال نظر


captcha