بفرمایید افطار به شرط سادگی؛

توزیع بسته های افطاری ساده توسط دانشجویان گچسارانی + تصاویر

سادگی سفره‌های افطار، مهربانی و همدلی چیز‌هایی است که در این ماه بیشتر از مواقع دیگر سال خودنمایی می‌کند و دانشجویان گچسارانی در این کار مانند همیشه پیشقدم هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : همه ی ما روزانه با کارکنان ادارات و مؤسسات و نهادهای بسیاری سر و کار داریم که به صورت شبانه روز در حال خدمات رسانی به مردم در جامعه هستند تا مبادا خدایی ناکرده با مشکلی مواجه نشوند. در ایام ماه مبارک رمضان وقتی همه ی ما بر روی سفرهای افطار در کنار خانواده و عزیزان خود نشسته ایم و روزه ی خود را باز میکنیم، بعضی از افراد هستند که برای رفاه ما دور از خانه و خانواده همچنان در حال انجام وظیفه و ارائه خدمات رسانی به مردم هستند.

 

دانشجویان دانشگاه های شهر گچساران در اقدامی خودجوش با تهیه بسته های افطاری ساده ( چند عدد خرما، مقداری گردو، یک قرص نان و پنیر) به دور از منیت ها و هیاهوی رسانه ای مسئولان و صاحب منسبانی که برای چشم و هم چشمی سفره افطار می گیرند، دست به توزیع بسته های غذایی در میان افرادی که همچنان مشغول به خدمتند ( آتشنشان ها، مأمرین راهنمایی رانندگی، سبزپوشان نیروی انتظامی، متصدیان پمپ های بنزین و...) زدند.

 

بفرمایید افطار به شرط سادگی

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار