بمناسبت روز جهانی قدس :

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان آمل

دنیا صحنه دائمی نبرد حق و باطل است و امروز فلسطین مصداق روشن این رویارویی است .


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: بسم الله الرحمن الرحیم
 
«فَإِنَّ لِلَّذِینَ ظَلَمُواْ ذَنُوبًا مِّثْلَ ذَنُوبِ أَصحَْابهِِمْ فَلَا یَسْتَعْجِلُون‏»

 دنیا صحنه دائمی نبرد حق و باطل است و امروز فلسطین مصداق روشن این رویاروییست .
۷۰سال جور و ستم صهیونیسم علیه مردمی مسلمان و مظلوم توقف نپذیرفته ، و جهان تنها نظاره گر این استبداد و آدم کشی های رذیلانه است .

 اقدامات و حمایت ها ی همه جانبه غرب و خوی حیوانی و درنده این رژیم کودک کش در پرتو نادیده انگاشتن های همیشگی حقایق تلخ آنچه در سرزمین فلسطین می گذرد تا امروز نیز استمرار یافته و حامیان مدعی حقوق بشر تا کنون تنها نظاره گر این جنایت های  غیر انسانی بی مثال بوده اند و البته هستند .

 طرح و فتنه ی جدید ایالات متحده امریکا در انتقال سفارت خود از تل آویو به قدس شریف در ادامه سلسه اقدامات خصمانه علیه ملت مظلوم و مسلمان فلسطین است ، و به شدت از جانب همه ملت های مسلمان مورد محکومیت واقع می شود ، جایی که ارتجاع منطقه در حال نادیده انگاشتن مسئله اصلی منطقه که همان فلسطین است و جلب توجه افکار عمومی به رخ داد های وهم آلود دیگر است ، به جای یاری ملت و برادرانمان در فلسطین ، ثروت کشور های مسلمان در حال صرف شدن برای کشتار مردم مستضعف یمن است ، و این شجره خبیثه آل سعود است که امروز در کنار رژیم صهیونیستی در مقابل تنها امید مسلمان منطقه یعنی جریان مقاومت به توطئه و دشمنی و خباثت پرداخته است .

 ذات صهیونیسم انسان کشی است و در این راه از رذیلانه ترین کارها نیز دست نخواهند شست ، حمله های هوایی مکرر به مردم تحت محاصره غزه ، شلیک به مردم بی دفاع و حتی پرستاری که در حال مداوای مجروحین است و کودک کشی ، به قطع یقین تاریخ گواه این ظلم و جور ها خواهد بود و خداوند انتقام مومنین و مستضعفین را در روی زمین از ظالمان خواهد گرفت ، این سنت الهیست.

 تلاش های مذبوحانه غرب و رژیم صهیونیستی برای مقابله و ضربه زدن و آسیب رساندن به جریان مقاومت و جمهوری اسلامی ایران در تمامی این سال ها و بدعهدی همیشگی آن ها در معاهده برجام ، پیش کشیدن مسئله موشکی و توان دفاعی کشور و صحبت از حضور قوای مسلح ایران در منطقه و تلاش هایشان برای فشار بر جمهوری اسلامی همه و همه نشان از عجز و ناتوانی و شکست غرب در مقابل اراده مردم ایران و جریان مقاومت دارد.


 بی شک آنچه حتمی است پیروزی جریان مقاومت و مردم مقاوم فلسطین در زیر سایه نصرت الهی است ، مردم غیور ایران نیز در سالیان متمادی حامی و مدافع همیشگی مظلومین در سرتاسر این کره خاکی بوده اند و هستند ، و تحت فشار ها ‌و هجوم رسانه ای و تخریب نهادی های انقلابی توسط بلندگوی های رژیم کودک کش صهیونیستی لحظه ای کمر خم نخواهند کرد . با اراده ملت های مسلمان و دست قادر پرودگار انشالله رژیم صهیونیستی ، ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و نقش این غده سرطانی از پیکره جهان اسلام زدوده خواهد شد .


وسلام و علیکم ..

بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان آمل

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار