بمناسبت روز جهانی قدس :

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان رامسر

هرچند شیطان بزرگ آمریکا و برخی دولت های خیانت کار و مرتجع عربی بخواهند با اقدامات ابلهانه خویش مانع از آن شوند ، که به فضل الهی نابودی رژیم جعلی صهیونیست نزدیکتر خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :روز قدس روز احیای اسلام است . امام خمینی (ره)

 با تدبیر حکیمانه امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس ، مساله ی فلسطین به مطالبه ای جهانی تبدیل شده است.

 روزی که امت اسلامی به حکم شرعی خویش به دفاع از مظلوم در برابر ظالم اقدام می کند ، هرچند شیطان بزرگ آمریکا و برخی دولت های خیانت کار و مرتجع عربی بخواهند با اقدامات ابلهانه خویش مانع از آن شوند ، که به فضل الهی نابودی رژیم جعلی صهیونیست نزدیکتر خواهد شد.

 به دنبال انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس ، انتفاضه ملت مظلوم فلسطین تحت عنوان راهپیمایی بازگشت وارد فاز جدیدی شده که نویدبخش تحولی بزرگ با محوریت مقاومت اسلامی در عالم است ، که در آن هر حرکت مذبوحانه این رژیم جعلی با پاسخ کوبنده نیروهای مقاومت همراه می شود تا خانه ی عنکبوتی اسرائیل غاصب به لرزه درآید.

 لذا دانشجویان بسیجی شهرستان رامسر نیز در روز قدس امسال ، همگام با امت ولایتمدار ، ضمن لبیک گویی به ندای امام راحل با ولی امر خویش تجدید بیعت مجدد می نماید تا پرشور تر و قوی تر از گذشته ندای مرگ بر اسرائیل و القدس لنا سر دهد.

ارسال نظر


captcha