بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی تفت در آستانه روز قدس

در بخشی از این بیانیه آمده است:رژیم ها و دولت های خونخوار آمریکا، انگلیس و اسرائیل که در جنگ های نیابتی خود در عراق، سوریه، یمن و دیگر کشورهای اسلامی سعی در تضعیف دنیای اسلام و تضعیف امواج خروشان بیداری اسلامی دارند، بار دیگر در روز قدس شاهد اتحاد دنیای اسلام و نظاره گر افول قدرتشان در منطقه خواهند بود. قدس میعادگاه عروج پیامبر اکرم (ص) و اولین قبله مسلمانان جهان است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد/ متن این بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 
کونوا للظالم خصما و للمظلوم عونا؛《دشمن ستمگر و یاور ستمدیده باشید》حضرت علی علیه السلام
 
«روز قدس همجوار شب قدر است.لازم است که در بین مسلمانان احیا شود و مبدأ بیداری آنان باشد»
امام خمینی(ره)
 
امروز، روز جهانی قدس،روز برائت از رژیم منفور و منحوس صیهونیستی، روز حمایت ملت ها از مردم مظلوم فلسطین است. خروش امروز ملت ایران و دیگر ملت ها باعث بیداری جهان اسلام و نمایان شدن چهره ی خبیث دشمن است. دشمنی که حتی به پرستار جوان فلسطینی که در حال کمک به هم نوع خود بود رحم نکرد و با بی شرمی تمام کفنی به رنگ خون نصیبش کرد. 
 
امروزه می بینید کسانی که دم از حقوق بشر و دموکراسی میزنند خودشان در صف اول کسانی هستند که به حقوق دیگران تجاوز کرده و از هم کیشان خود حمایت میکنند مثل حمله ی جنگنده های ائتلاف ساختگی آمریکا به استان حسکه سوریه و خرید برند کشور هایی که مستقیما به رژیم غاصب اسرائیل کمک میکنند. 
 
بر مبنای فرمایش پیامبر عظیم الشأن اسلام حضرت محمد(ص) می فرمایند « اگر کسی صبح از خواب برخیزد و به فکر رسیدگی به امور مسلمین نباشد مسلمان نیست »؛ و به پیروی از تدبیر حکیمانه معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، مسلمانان جهان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مشت های خود را گره کرده و بر دهان رژیم های گرگ صفت منطقه و جهان و در رأس آنها غده سرطانی دنیا، اسرائیل غاصب می کوبند.
 
رژیم ها و دولت های خونخوار آمریکا، انگلیس و اسرائیل که در جنگ های نیابتی خود در عراق، سوریه، یمن و دیگر کشورهای اسلامی سعی در تضعیف دنیای اسلام و تضعیف امواج خروشان بیداری اسلامی دارند، بار دیگر در روز قدس شاهد اتحاد دنیای اسلام و نظاره گر افول قدرتشان در منطقه خواهند بود. قدس میعادگاه عروج پیامبر اکرم (ص) و اولین قبله مسلمانان جهان است.
 
تردیدی وجود ندارد که این اقدام تجاوزکارانه انتخاب قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم تروریستی صهیونیست از سوی دولت جنایتکار آمریکا، عزم و اراده ملت مسلمان فلسطین را استوارتر خواهد کرد و اقدامات و حرکت‌های ضدصهیونیستی و ضدآمریکایی را در منطقه و جهان تشدید خواهد کرد، سردمداران کاخ سفید و جنایتکاران صهیونیست باید بدانند که بر خلاف خواست و اراده شیطانی آنان این اقدام نه تنها تحکیم پایه‌های سست این رژیم کودک‌کش و امنیت پوشالی آن را تضمین نمی‌کند، بلکه موج گسترده‌ای از خشم و نفرت در میان مسلمانان و آزادیخواهان جهان ایجاد خواهد کرد که به یاری خداوند این موجود پلید را تا ۲ دهه دیگر از صفحه روزگار محو خواهد ساخت.
 
در این بین نیز مسئولین محترم دولتی به تاسی از فرمایشات امام خامنه ای(حفظه الله) در رابطه با چهره پلید و کدر دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب بدانند که اعتماد و مذاکره با کشور هایی که هر کدام به نوعی نقش اول جنایات اسفناک منطقه را بازی می کنند بس اشتباه و نافرجام است لذا نگاه خود را برای ادامه راه پیشرفت آرمانهای انقلاب اسلامی، به درون کشور و جوانان معطوف کنند.
 
در پایان ما دانشجویان انقلابی شهرستان تفت از عموم آزادی خواهان جهان، مردم ایران، خصوصا مردم شهید پرور و انقلابی شهرستان تفت دعوت می نماییم تا با شرکت فعال و پرشور در مراسم بزرگداشت روز جهانی قدس، مراتب مخالفت خود را با تجاوزات رژیم منحوس صهیونیستی و اشغال قدس شریف در هویت سازی جعلی برای مسجد الاقصی، استمرار محاصره غزه و ترور و کشتار مردم مظلوم فلسطین اعلام نمایند و با حضور قدرتمند خود در این راهپیمائی، با مشت های گره کرده خود بر دهان زیاده خواهان و مستکبران عالم بزنند.
 
والسلام علیکم ورحمه الله
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان تفت

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار