بیانیه:

یوم الله قدس روز فریاد مظلومین جهان بر سر آمریکا

بسیج دانشجویی شهرستان بم: مسئله آزادی فلسطین باید در اولویت اقدامات کشورهای اسلامی و جبهه مقاومت قرارگیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان بم باصدور بیانیه پیرامون روز قدس اعلام کرد: مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران به فضل الهی با حضور گسترده خود نشان خواهند داد که عاشق مبارزه با صهیونیست‌ها بوده و هیچ‌گونه توافق و معاهده‌ای نمی‌تواند امنیت اسرائیل را تامین کند و این رژیم غاصب محکوم به نابودی و زوال است. 

متن کامل بیانیه:

بسیج دانشجویی شهرستان بم با صدور بیانیه‌ای از مردم عزیز ایران اسلامی دعوت کرده تا همچون سالهای گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.

اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و فلسطین قطعا آزاد خواهد شد. امام خامنه ای (مدظله العالی)
یوم الله قدس روز فریاد مظلومین جهان بر سر آمریکا و تفاله های خون خوار آن در جهان، روز همدلی و هم بستگی مسلمین علیه جهان خوران، روز "آری" به اسلام ناب محمدی و " نه" به  آمریکا و شیعه لندنی، روزی است که زمینه ساز ظهور آن منجی حقیقی بشریت است. امروز همه شاهد آن بودیم همان طور که امام خمینی(ره) پیش بینی کرده بودند رژیم حرام زاده صهیونیستی به فلسطین بسنده نکرده و با دست به دامان شدن به رژیم نا مشروع وهابی آل سعود مردم مظلوم یمن را نشانه گرفته است . این حقیقت انکار ناپذیر، تمام مسلمانان جهان را مجاب میکند که امسال شعار به حق " مرگ بر آل سعود " را در کنار مرگ بر آمریکا و اسرائیل محکم تر و عمیق تر دنبال کرده تا انشالله ریشه ی پوسیده ی این بوته ی خشک شده که حامی و جیره دهنده ی به تروریست های خون خوار می باشد را از زمین برکنده و در زباله دان تاریخ بریزند.
اکنون که جهان اسلام و در راس آن جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت به فضل الهی توانست فتنه‌ها را خنثی کند، حال نوبت مسئله آزادی فلسطین است که باید در اولویت اقدامات کشورهای اسلامی و جبهه مقاومت قرارگیرد؛ کشورهای اسلامی باید با اتحاد روزافزون و حمایت‌های بی‌دریغ خود از ملت فلسطین و انتفاضه چهارم فرصت پیش آمده را غنیمت شمارند و یک بار برای همیشه فاتحه این رژیم جعلی را بخوانند.
دولتمردان بی خرد و خودخواه بعضی از دول عربی که مصداق بارز جهالت و گمراهی نوین هستند چشم بر حقایق به بهای اندکی فروبسته اند و روز به روز بر خسران خود می افزایند، بدانند که دیگر دوران بر سر نیزه کردن قرآن ها به پایان رسیده است و اگر دست از تکفیرگرایی و مسلمان کشی و همراهی با غاصبان قدس برندارید، با اشاره ولی امر مسلمین بار دیگر بدر و خیبری خواهیم ساخت که شمایی را که رجز خوان شده¬اید در شکل و شمایل پیشینیانتان خواهند یافت..
ما همانند رهبر فرزانه اسلام که سخن از نابود شدن اسرائیل تا ۲۵ سال آینده زدن این کلام را جامعه ی عمل خواهیم پوشاند.
رئیس جمهور لایعقل آمریکا، با اطمینان از همراهی حکام وابسته کشورهای منطقه در اقدامی گستاخانه، غیرقانونی و ناقض تمامی اصول بنیادین حقوق بشر، وعده شیطانی خود در انتقال سفارت این کشور به قدس شریف، قبله اول امت اسلامی را عملی ساخت و با دهن‌کجی به بیش از یک میلیارد مسلمان و نقض آشکار حقوق مسلم ملت فلسطین، ماهیت پلید شیطان بزرگ را عریان‌تر ساخت، شناسایی قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم تروریست صهیونیستی از سوی دولت جنایتکار آمریکا به حدی گستاخانه، غیرقانونی و نامشروع است که اکثریت قریب به اتفاق کشورها در دنیا و حتی حامیان غربی این رژیم هم با آن همراهی نکردند.سردمداران کاخ سفید و جنایتکاران صهیونیست باید بدانند که بر خلاف خواست و اراده شیطانی آنان این اقدام نه تنها تحکیم پایه‌های سست این رژیم کودک‌کش و امنیت پوشالی آن را تضمین نمی‌کند، بلکه موج گسترده‌ای از خشم و نفرت در میان مسلمانان و آزادیخواهان جهان ایجاد خواهد کرد که به یاری خداوند این موجود پلید را از صفحه روزگار محو خواهد ساخت.
آزادی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین از سلطه اشغالگران صهیونیست آرمان بلند انقلاب اسلامی و راهبرد سرنوشت‌ساز حضرت امام راحل و رهبر معظم انقلاب برای جهان اسلام است و تمامی ظرفیت‌های مادی و معنوی خود را در حمایت از انتفاضه فلسطین و مقاومت اسلامی به کار خواهیم گرفت؛ آزادی قدس شریف و تلاش برای زوال و نابودی قطعی رژیم جعلی صهیونیستی و محو این غده سرطانی همچنان اولویت اول جهان اسلام است و هر اقدامی که امت اسلامی را از موضوع فلسطین منحرف سازد محکوم می‌کنیم.
جمعه پایانی ماه مبارک رمضان، که توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی روز جهانی قدس نام گرفته است، درحقیقت پایگاه و دژی مستحکم در برابر ظلم پایان نایافتنی مستکبران جهان به رهبری آمریکای جناینکار و رژیم کودک کش صهیونیستی است.
سگهای هار و ولگرد صهیونیستی و صاحبانشان بدانند که ملت مسلمان ایران جواب تهدید را با چیزی بیش از تهدید خواهد داد و به حول و قوه الهی بت خانه های عالم را درهم خواهد کوبید و خیال تجاوز به مرزهای اعتقادی و جغرافیایی خود را به کابوسی برای دشمن مبدل خواهد ساخت.
ما دانشجویان انقلابی این دیار ظلم ستیز بر اساس جهان بینی توحیدی خود و با اراده و غیرت غلیظ انقلابی – اسلامی و ایرانی مواضع صریح، قاطعانه و همه جانبه خود در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی را اینگونه اعلام داشته و همگان را به راهپیمایی روز قدس فرا می خوانیم؛
ما دانشجویان انقلابی از همین دیار ظلم ستیز(ان شاالله) نوید پیروزی بزرگ را به ملت مظلوم و مقاوم فلسطین بخصوص برادران و خواهران دانشجوی خود خواهیم داد چرا که باطل نابود شدنی و آینده زمین از آن صالحین است، اطمینان داشته باشد جوانان این دیار همواره پشتیبان شما بوده وخواهند بود.
ما دانشجویان انقلابی شهرستان دارالصابرین بم مسئله ی فلسطین و قدس عزیز را به عنوان أهم مسائل دانسته و معتقدیم که انحلال این غده ی سرطانی باعث بازگشت آرامش و ثبات به منطقه و زمینه ساز پایان دادن به دخالت های آمریکا و دیگر دول فرامنطقه ای می شود .
جهان بداند مواضع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره در مقابل مستکبران، قلدرمابان و رژیم غاصب صهیونیست صریح و قاطعانه بوده و خواهد بود، این مهم نه تنها با زبان دیپلماسی منافاتی ندارد بلکه عین دیپلماسی ما بوده و به هیچ مذاکره ای گره نخورده است.
همانگونه که امام خامنه ای فرمودند، همه بدانند که آرمان فلسطین و محو اسراییل، هیچگاه از دستور نظام اسلامی و جوانان انقلابی علی رغم همه شیطنت های منطقه ای خارج نخواهدشد و ان شاالله به زودی پایه های سست این خانه ضعیف تر از لانه عنکبوت فروخواهد ریخت و قدس عزیز به آغوش مسلمانان باز خواهد گشت.
امروز ما دانشجویان انقلابی شهرستان بم به عنوان بخش کوچکی از جهان اسلام حمایت کامل خود را از ملت فلسطین اعلام می‌کنیم و به آمریکا و ایادی آن در منطقه می‌گوییم که تا آخرین قطره خون خود در راه آرمان بلند آزادی قدس تلاش می‌کنیم و لحظه‌ای از پای نمی‌نشینیم. 
مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران به فضل الهی با حضور گسترده خود نشان خواهند داد که عاشق مبارزه با صهیونیست‌ها بوده و هیچ‌گونه توافق و معاهده‌ای نمی‌تواند امنیت اسرائیل را تامین کند و این رژیم غاصب محکوم به نابودی و زوال است. 
«والسلام علی من اتبع الهدی»
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان بم
 
انتهای پیام//
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار