بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز قدس:

حضور یکپارچه ملت های مسلمان روزه دار در راهپیمایی روز قدس، اجر و ثواب حضور در جبهه مقابله با رژیم سفاک اسرائیل را دارد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای ضمن دعوت عموم مردم و دانشجویان برای شرکت در راهپیمایی روز جمعه 18 خرداد، خواستار ورود ایران و کشورهای اسلامی برای کمک به مردم بی گناه نوار غزه شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس با صدور بیانیه ای ضمن دعوت عموم مردم و دانشجویان برای شرکت در راهپیمایی روز جمعه 18 خرداد، خواستار ورود ایران و کشورهای اسلامی برای کمک به مردم بی گناه نوار غزه شد. در این بیانیه آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم


اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود.(حضرت امام خمینی ره)


امریکا طرفدار صهیونیستهاست و ما طرفدار فلسطینیها؛ کدام طرفدار تروریست هستیم؟!
با انصافهای دنیا بگویند..( مقام معظم رهبری)


هرچه زمان می گذرد، به درایت و اندیشه و آرمان ژرف و بلند حضرت امام خمینی (ره)  مبنی بر نام گذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس بیشتر و بهتر پی می بریم. به راستی اگر  این ندای توحیدی امام روح الله نبود امروز ملت مظلوم فلسطین درمیان همه مدعیان مبارزه در راه فلسطین و سازمان های پوسیده حقوق بشری ،کاملا به محاق رفته و فراموش شده بود.امروزه نیز در میان همه مدعیان، پرچم حمایت از مردم مظلوم فلسطین و قدس شریف تنها بر دوش خلف صالح روح خدا،بزرگ پرچمدار کربلای ایران،رهبر فرزانه انقلاب  حضرت امام خامنه ای حفظ الله تعالی علیه هست.


همان اندیشه ای که معتقد بود اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود ،امروز نیز بشارت محو این غده سرطانی را در کمتر از 25 سال آینده داده و فرموده" که اگر از این رژیم خبیث حماقتی سر بزند تلاویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم ."

امسال در همجواری و همزمانی لیالی قدر درحالی به روزجهانی قدس می رسیم، که مرض درنده خویی این رژیم سفاک دوباره عود کرده و در عجز از رویارویی با جوانان غیور فلسطینی و شکست در معادلات منطقه ای وحشیانه به جان کودکان بی پناه افتاده و خون می آشامند .در کنار خون آشامی این سگان هار و قصابان صبرا و شتیلا ،جسارت سردمداران کاخ سفید در انتقال سفارت شنود خود از تلاویو به بیت المقدس،زخم دیگری بر پیکره جهان اسلام بود  که بار دیگر با سکوت برخی حکومت های اسلامی و خیانت آشکار آل سعود و بعضی کشورهای دیگر منطقه انجام شد.


قدس شریف به عنوان یکی از اهداف مشترک همه مسلمانان جهان سال هاست در چنگال خون آشامان صهیونیسم بین الملل قرار گرفته که انتقال سفارت آمریکا به این شهر ،خشم آحاد ملت های مسلمان را دوچندان کرده است که خود آغاز انتفاضه ای دیگر را رقم زده و شمارش محو را سرعت بخشیده است.


با این حال حضور یکپارچه ملت های مسلمان روزه دار در راهپیمایی روز قدس همان اجر و ثواب حضور مستقیم در جبهه مقابله با این رژیم منحوس را دارد .

 جامعه دانشجویی و دانشگاهی  استان کهگیلویه و بویراحمد همراه و همزمان با آزادی خواهان جهان،ضمم حضور در این راهپیمایی از عموم ملت های مسلمان خصوصا استان کهگیلویه و بویراحمد  دعوت می کند تا بار دیگر حضور ماندگار خود در این روز عزیز را به برگ زرین دیگری مبدل نمایند.


ما از همه ی دولت های اسلامی خصوصا از دستگاه دیپلماسی کشور  ایران و همه اعضاء محور مقاومت به جد می خواهیم تا نسبت به مسلح کردن مردم کرانه باختری برای دفاع از خود در برابر متجاوزان نیز عاجلا اقدام نمایند.


شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه و مراکز آموزش عالی استان کهگیلویه و بویراحمد

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار