شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه؛

روز قدس، روز مشت های گره کرده بشریت است

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه از دانشجویان مؤمن و انقلابی و آحاد ملت سرافراز ایران برای محکوم کردن جنایات آمریکا برای انتقال سفارت نحس خود به قدس شریف و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی برای کودک‌کشی و سرکوب مردم فلسطین و بیعتی دوباره با آرمان رهایی فلسطین و حمایت از تمام مستضعفان جهان جهت شرکت در راهپیمایی عظیم مردم کرمانشاه به مناسبت یوم‌الله جهانی روز قدس دعوت می‌کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای را صادر کرده که با این جمله از رهبر معظم انقلاب آغاز شده است.

«همان طور که شب قدر را تا صبح به بیداری می‌گذارنیم و با دعا و تضرع خود به درگاه الهی، می‌خواهیم که آینده مطلوب برای ما رقم زده شود، روز قدس را و همه این ایام حساس را که لیلةالقدر تاریخ اسلام است، به بیداری و هشیاری بگذرانیم و تا مطلع‌الفجر نجات ملت‌های مسلمان و مخصوصاً ملت شجاع و مظلوم فلسطین، دست از تلاش نکشیم.»

 

با گذشت چندین دهه از یورش یهودیان متجاوز به فلسطین و تشکیل دولت غیرقانونی در سرزمین های اشغالی، هر ساله ما شاهد جنگ و کشتار هزاران انسان بی گناه، آوارگی هزاران انسان و سکوت اکثر کشورهای مدعی حقوق بشر هستیم. با این حال، اقدام بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، هر ساله موجب اتحاد، همبستگی و همدلی بیشتر مسلمانان و آزادگان جهان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از اقدامات حمایتی استکبار جهانی از ظلم و تجاوز رژیم نامشروع صهیونیستی در سراسر جهان شده است.

 

رژیم اشغالگر قدس همواره با ارتکاب جنایات ضد بشری به اهداف توسعه طلبانه خود پرداخته و مردم مظلوم فلسطین را از حقوق ابتدایی محروم کرده و به رغم مبارزات آزادیخواهانه مردم فلسطین و محکومیت های متعدد از سوی مدافعین حقوق بشر و سازمان های بین المللی، با همکاری دولت ایالات متحده و امروز با حمایت دولت های خیانتکار عربی به اقدامات سبوعانه خود ادامه داده است. بدون تردید مقاومت فلسطین و گروه های مقاومت روزی که وعده حق الهی است به پیروزی خواهد رسید.

 

طولی نخواهد کشید که اجاره نشینی اسرائیل غاصب به پایان برسد و جهانیان زوال آن را به نظاره خواهند نشست. شکی نیست امروزه اتفاقاتی که در دیگر کشور های اسلامی می افتد با حمایت و خط دهی غده ی چرکین خاورمیانه و همچنین با حمایت مادی سگان حلقه به گوش آمریکایی – اسرائیلی از جمله رژیم منحوس و نفرین شده سعودی است؛ سران این دو رژیم بدانند با انجام این امور پست و رذیلانه بیشتر در منجلاب نابودی خود غرق شده و همان طور که قرآن کریم فرموده است "وارثان زمین مستضعفین هستند " به زودی، روزی خواهد رسید که شاهد فروپاشی رژیم های استکباری دنیا خصوصا اسرائیل اشغالگر بوده و زمین به مستضعفین و وارثان حقیقی اش خواهد رسید.

 

باید توجه داشت که در سال های گذشته انقلاب های اصیل مردمی_اسلامی حیات دیگری در کالبد خسته ی قدس دمید و کابوسی شد که خواب راحت از صهیونیست ها و اربابان آنها گرفت.بیداری اسلامی باعث گردید که مسئله ی قدس در جایگاه و اولویت اصلی مسلمانان قرار گیرد و عرصه بر غاصبان آن هرروز تنگ و تنگ تر شود و تا آنجا پیش رود که رئیس رژیم مجعول صهیونیستی با صراحت اعتراف نمود که امروز (امام)خمینی در کنار مرزهای اسرائیل خیمه زده و این جمله به درستی تعبیر شد که راه قدس از کربلا میگذرد.به موازات بیداری اسلامی وخصوصا فروپاشی سنگرهای امن صهیونیست ها، توطئه ی غربی_عربی برای جبران آن متوجه سوریه و عراق شده و اکنون سوریه و عراق به عنوان خط مقدم جبهه مقاومت و مبارزه عملی با صهیونیست ها در مقابل هجمه ی همه جانبه ی استکبار ایستاده است و ما شاهد این هستیم که اسرائیل روز به روز ناامن تر میگردد، امروزه آمریکا با هم پبمان منطقه ای خود ،آل سعود، میکوشد یرای کمرنگ کردن اولویت موضوع قدس برای مسلمانان ، انقلاب های اسلامی_ مردمی منطقه را به سوی دموکراسی غربی با اختلافات فرقه ای و جنگ های مذهبی سوق دهد تا رژیم مجعول صهیونیستی با آرامش به حیات خود ادامه دهد.

 

لذا امسال نیز ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، پرشور تر از همیشه پای در صحنه ی عمل خواهد گذاشت و حمایت همه جانبه ی خود را از مظلومین عالم اعلام خواهد کرد. شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه از دانشجویان مؤمن و انقلابی و آحاد ملت سرافراز ایران برای محکوم کردن جنایات آمریکا برای انتقال سفارت نحس خود به قدس شریف و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی برای کودک‌کشی و سرکوب مردم فلسطین و بیعتی دوباره با آرمان رهایی فلسطین و حمایت از تمام مستضعفان جهان جهت شرکت در راهپیمایی عظیم مردم کرمانشاه به مناسبت یوم‌الله جهانی روز قدس دعوت می‌کند.

 

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار