بیانیه:

پس از تجربه تلخ برجام، فعالیت صلح آمیز هسته ای را از سرگیرید، از تهدیدهای تو خالی استکبار نهراسید

بسیج دانشجویی شهرستان رفسنجان: ما دانشجویان انقلابی رفسنجان در راه احقاق حقوق به حق هسته ای خود از هیچ کاری دریغ نمی ورزیم


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان رفسنجان در خصوص چرخه سوخت هسته ای کشور با صدور بیانیه ای اعلام کرد: ما دانشجویان مومن و انقلابی رفسنجان یک بار دیگر با آرمان های امام راحل و عظیم الشان انقلاب اسلامی و جانشین صالح و بر حقش مقام معظم رهبری تجدید پیمان می بندیم و در راه احقاق حقوق به حق هسته ای خود از هیچ کاری دریغ نمی ورزیم.

متن کامل این بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

صنعت هسته ای برای کشور یک ضرورت است. اینکه بعضی از روشنفکرنماها قلم بردارند و قلم بزنند که "آقا ما صنعت هسته ای را می‌خواهیم چکار کنیم" این فریب است. صنعت هسته ای در دنیا یک صنعت پیشرفته است، یک صنعت مهم است. (مقام معظم رهبری)

از ابتدای حیات طیبه انقلاب اسلامی ایران یک فضای منفی و مخالفی علیه برنامه هسته ای ایران از سمت دشمنان قسم خورده خارجی و بعضی گروه های داخلی وجود داشت که کشوری با ذخایر عظیم نفتی چون ایران نیازی به صنعت هسته ای ندارد؛

در حالی که این صنعت یکی از پیشرفته ترین صنعت هایی است که جایگزین مناسبی برای سوخت های فسیلی ست. دشمنان ما که حتی در باورشان نمی گنجید ما بتوانیم به این تکنولوژی دست یابیم وقتی موفقیت های پیاپی ما که ناشی از توان دانشمندان بومی خودمان بود را مشاهده کردند بر دشمنی خود افزودند و در این مسیر از هیچ جنایتی هم چون ترور دانشمندان جوان و بی گناه برای کند کردن مسیر پیشرفت هسته ای ما مضایقه نکردند.

علی رغم همه پستی و بلندی، ما راه خود را ادامه دادیم و سر تعظیم فرود نیاوردیم. با درایت و حمایت حضرت آقا و تکیه بر توان بومی دانشمندان انقلابی خود ما موفق به دستیابی به چرخه کامل سوخت هسته ای شدیم اما غربی ها با این بهانه که ما حق شما را در این خصوص به رسمیت نمی شناسیم و باید شما صلح آمیز بودن نیت و برنامه های خود را ثابت کنید ما را پای میز مذاکره کشاندند. علی رغم هشدارهای حضرت آقا مبنی بر قابل اعتماد نبودن غربی ها اما شاهد اعتماد مجدد به این عهد شکنان رو سیاه بودیم. حال که تجربه تلخ برجام پیش روی ما به خصوص دولت و مذاکره کنندگان ماست بایستی همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند دوباره فعالیت صلح آمیز هسته ای خود را فعلا در چارچوب برجام از سر گیریم و از تهدیدهای نخ نما و تو خالی جبهه استکبار نهراسیم.

ما دانشجویان مومن و انقلابی رفسنجان یک بار دیگر با آرمان های امام راحل و عظیم الشان انقلاب اسلامی و جانشین صالح و بر حقش مقام معظم رهبری تجدید پیمان می بندیم و در راه احقاق حقوق به حق هسته ای خود از هیچ کاری دریغ نمی ورزیم.

والسلام علی من التبع الهدی...

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار