بیانیه؛

انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف نقض صریح قوانین بین المللی است

بیانیه بسیج دانشجویی شهرستان کرمان: هرگونه مذاکره و سازش بدون در نظر گرفتن حقوق ملت فلسطین خیانت به آرمان ملت مسلمان و مقاوم فلسطین است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کرمان در آستانه روز جهانی قدس با صدور بیانیه اعلام کرد:

بسمه تعالی

امام خامنه ای (مدظله العالی): 
بر همه ملت ها و دولت ها واجب است مسئله فلسطین را در اولویت مسائل خود قرار دهند.  روز قدس باید تعیین کننده سرنوشت مردم فلسطین باشد.
تصمیم جاودانه حضرت روح ا... (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی در نامیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، احیاکننده روح مبارزه با ظلم در مسلمانان و نشان از عمق دوراندیشی آن رهبر فرزانه در ضرورت انسجام بخشی و وحدت آفرینی بین ملت های مسلمان بلکه همه ی وجدان های بیدار با هر دین ومسلکی در اقصی نقاط این جهان پهناور است.
روز قدس امسال نسبت به سالهای گذشته تفاوت ها و رنگ و بویی دیگر دارد. اقدام وقیحانه و خلاف عرف دیپلماتیک رییس جمهوری تازه به دوران رسیده آمریکا و سردمداران کاخ سفید در انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف که نقض صریح قوانین بین المللی است، هم احساسات مسلمانان جهان را جریحه دار کرد و هم خشم مقدس آنان را بیش از پیش برانگیخت.
همچنین جبهه استکباری غربی عبری عربی با ایجاد و پرورش و تقویت جریان های تکفیری از جمله داعش عزم در ریشه کن کردن اسلام ناب محمدی و تضعیف محور مقاومت در منطقه داشتند که حکومت غصبانه آنها با نصرت الهی و رشادت های رزمندگان مقاومت و حزب الله و با فرماندهی سردار رشید جهان اسلام، حاج قاسم سلیمانی در هم پیچیده شد.
از سوی دیگر دولت و رییس جمهور آمریکا بار دیگر در جریان خروج از توافق هسته ای ایران موسوم به برجام نشان دادند که دولت آمریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نمی باشد و همانگونه که مقام معظم رهبری بارها تاکید فرمودند، خوشبینی به آمریکا اشتباهی بس بزرگ است.لذا درخواست امت انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی از دولتمردان خود، بهره گیری از تجارب خود مبنی بر غیرقابل اعتماد بودن غرب و همانگونه که مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد امام راحل (ره) فرمودند، ازسرگیری فعالیت های هسته ای در چارچوب برجام و همچنین با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و نگاه به ظرفیت های داخل، بر بهبود وضعیت معیشت مردم و اقتصاد کشور تلاش نمایند. 
بسیج دانشجویی شهرستان کرمان ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای( مد ظله العالی) ، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام نموده و هرگونه مذاکره و سازش بدون در نظر گرفتن حقوق حقه ملت فلسطین را خیانت به آرمان ملت مسلمان و مقاوم فلسطین دانسته و آن را محکوم می کند و با حضور حداکثری در راهپیمایی روز قدس، مطالبه صریح خود را از مسئولین و دولتمردان و دستگاه دیپلماسی کشور مبنی بر تبعیت محض از فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری و استفاده از تریبون های جهانی در جهت منزوی ساختن روزافزون این غده سرطانی به کار ببندد.
والسلام علی من اتبع الهدی
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان کرمان
 
انتهای پیام//
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار