بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد استاندار را به صبر دعوت کرد

بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد استاندار استان چهارمحال و بختیاری را به صبر و شکیبایی در مقابل پرسش و پاسخ دعوت کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: در پی رفتار دور از انتظار برخی مسئولین استان به انتقادات دانشجویان، بسیج دانشجویی با انتشار بیانیه ای استاندار چهارمحال و بختیاری را به صبر دعوت کرد.

متن بیانیه به این شرح است:
 

بسم الله الرحمن الرحیم 
ان الله لا یغیروا بقوم حتی یغیروا بانفسهم
 
بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد نظر به رسالت خود در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و دفاع از مطالبات به حق دانشجویی از مطالباتی که جامعه ی دانشجویی در دیدار استاندار و مسئولین استانی بیان کردند، تمام قد حمایت می کند و مسئولین استانی به ویژه استاندار محترم را به صبر دعوت می کند. 
انتخاب مدیران بومی بر پایه ی شایسته سالاری و به دور از سیاسی کاری با اشراف بیشتر به مشکلات و ظرفیت های استان، پیگیری و حل معضل آب استان و مقابله با گروکشی طرح بن - بروجن برای انتقال آب از تونل های غیر قانونی را به جد از مسئولین استانی خواستاریم.
عملکرد ضعیف برخی ادارات و سازمان های دولتی باعث بروز نارضایتی در اقشار مختلف جامعه شده است ؛ خام فروشی محصولات کشاورزی استان بدون طرح و برنامه ای برای فرآوری آنها، عدم اهتمام به صنعت گردشگری و دادن وعده های پوچ مبنی بر تبدیل این استان به قطب گردشگری کشور، عدم حمایت از صنایع و کارخانه ها به ویژه در بحث تسهیلات و عدم تخصیص برخی معافیت ها جهت توسعه ی آن ها و عدم ارتباط موثر میان صنعت و دانشگاه از عوامل نگران کننده آمار بیکاری در استان شده است. 
صدا و سیمایی که باید بیشتر تریبون مردم در جهت پیگیری و بازتاب مشکلات مردم باشد، بیشتر تریبون مسئولین شده است و دیگر آن صدا و سیمای انقلابی نیست. 
 
لذا از تمامی مسئولین استانی خواهشمندیم به دور از جهت گیری سیاسی و با انتقاد پذیری در پی حل مشکلات مردم باشند. 
 
و من الله توفیق 
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار