جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها «17»؛

حیاتی زاده: حضور مدیران دوتابعیتی در مراکز حساس یک خطر بالقوه برای جمهوری اسلامی است

مسئول بررسی و تحلیل دفتر بسیج دانشجویی لامرد گفت: مدیران دو تابعیتی شاید همه اختلاس گر و نفوذی دشمن نباشند اما قطعاً حضور آن‌ها در مراکز حساس یک خطر بالقوه برای جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییاحسان حیاتی زاده مسئول بررسی و تحلیل دفتر بسیج دانشجویی لامرد در گفتگو با خبرنگار ما در مورد مدیران دو تابعیتی گفت: مدیران دو تابعیتی شاید همه اختلاس گر و نفوذی دشمن نباشند اما قطعاً حضور آن‌ها در مراکز حساس یک خطر بالقوه برای جمهوری اسلامی ایران محسوب می‌شود.


وی وجود مدیران دو تابعینی را یک خطر بالقوه خواند و افزود: چگونه می‌توان مراکز حساس تصمیم‌گیری و تصمیم سازی را بر عهده کسانی قرارداد که با داشتن گرین کارت و تابعیت کشورهای دیگر در صورت ایجاد مشکل یا خسارتی در کمترین زمان ممکن از کشور خارج‌شده و خود را از تبعات کاری که انجام داده‌اند مستثنا می‌دانند.


حیاتی زاده در مورد برخورد با مدیران دو تابعیتی تصریح کرد: آیا حضور کسانی همچون خاوری دلیلی کافی برای برخورد با این معضل نیست؟ آیا حضور جاسوسان و نفوذی‌های دستگیرشده در مراکز حساس تصمیم‌گیری و تصمیم سازی دلیل کافی برای برخورد با این امر نیست؟ واقعیت آن است که برای برخورد با این امر همین‌الان هم‌زمان زیادی را ازدست‌داده‌ایم و ضربه‌های بدی را از این ماجرا خورده‌ایم و باید هرچه سریع‌تر به این موضوع خاتمه داد.


این فعال دانشجویی در مورد ضعف واکنش در برابر وجود مدیران دو تابعیتی گفت: در این موضوع قطعاً از طرف ما نیز ضعف بوده است و با تبدیل نکردن آن به مطالبه‌ی عمومی در تأخیر این امر مؤثر بوده‌ایم و باید با تلاش فراوان به دنبال جبران خسارت‌های ناشی از آن باشیم.


حیاتی زاده در مورد نقش کمیته تحقیق و تفحص بیان داشت: کمیته تحقیق و تفحص باید با جدیت بیشتر و در سریع‌ترین زمان ممکن این امر را به نتیجه برساند و این خطر به بالقوه را برطرف کند.

ارسال نظر


captcha