جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها «16»؛

قادری: برای حل مشکل بیکاری دولت باید جلوی رانت‌ها را بگیرد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی تابناک لامرد گفت: دولت باید جلوی رانت‌ها را بگیرد، دست رابطین و دلالان را در انتصابت کوتاه نماید، چندشغله‌ها را جمع نماید و به جوانان اعتماد کرده و در عرصه‌های مختلف از آن‌ها استفاده نماید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمحمود قادری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی تابناک لامرد در گفتگو با خبرنگار ما در مورد اشتغال جوانان گفت: در برهه‌ای یعنی دهه شصت به دلیل زاد ولد، جمعیت زیاد شد و باعث شد تحصیل‌کرده زیاد شود و کار کم شود و در دستگاه‌ها و نهادهای دولتی بسیار کم از جوانان استقبال می‌شود و متأسفانه بیشتر روابط تصمیم‌گیرنده می‌باشد.


وی خطاب به دولت در مورد راه‌حل مشکل بیکاری اظهار داشت: دولت باید جلوی رانت‌ها را بگیرد، دست رابطین و دلالان را در انتصابت کوتاه نماید، چندشغله‌ها را جمع نماید و به جوانان اعتماد کرده و در عرصه‌های مختلف از آن‌ها استفاده نماید.


قادری تصریح کرد: کم کردن سن بازنشستگی، ایجاد شغل‌های جمعی مانند کارخانه و... برای جوانان و حمایت از کالای ایرانی و اقتصاد مقاومتی می‌توان گام‌های خوبی در مسیر حل مشکل بیکاری برداشت.


این فعال دانشجویی ابراز داشت: به نظر من هر استان و شهر صنایع‌دستی مخصوصی دارد و می‌توان با راه‌اندازی صنایع‌دستی و سنتی ایجاد شغل کرد و دولت باید بازار فروش در کشور و کشورهای دیگر را فراهم کند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار