دیدار مسئولین سپاه و بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان با ریاست و مسئول نهاد رهبری دانشگاه صنعتی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیرجان به همراه مسئولین بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان و با حضور جمعی از اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی با ریاست و مسئول نهاد رهبری این دانشگاه دیدار کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییفرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیرجان به همراه مسئولین بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان با حضور جمعی از اعضای شورای بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی با ریاست و مسئول نهاد رهبری دانشگاه دیدار کردند .

در این دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه بندگی و تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد امام حسن مجتبی و تبریک به دکترمحمودی نژاد جهت انتصاب نامبرده به عنوان ریاست دانشگاه و تقدیر از زحمات دکتر بارانی ریاست سابق دانشگاه افزود : بسیج دانشجویی یکی از ارزنده ترین یادگار های امام (ره) است و امروزه مهم ترین تشکل در مجموعه دانشگاه محسوب می شود امیدواریم با همکاری ریاست جدید دانشگاه در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گام های موثری برداریم و بتوانیم تدابیر مقلم معظم رهبری را در دانشگاه عملی کنیم . فرمانده ناحیه مقاومت سپاه سیرجان ادامه داد خط قرمز ما در مجموعه دانشگاه ولایت فقیه است و بسیج دانشجویی که در دانشگاه یک بازوی فرهنگی بسیار قوی برای ریاست دانشگاه می باشد و دانشجویان بسیجی افرادی با ایمان وانقلابی و ولایی و با اخلاص هستند که در زمینه علمی ، فرهنگی ، اجتماعی بصیرت و روشنگری در دانشگاه در جهت هرچه اسلامی تر شدن دانشگاه ها فعالیت می نمایند در ادامه ریاست دانشگاه صنعتی ضمن خیر مقدم به فرمانده محترم ناحیه سپاه شهرستان سیرجان و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان و دانشجویان بسیجی بیان کرد: تشکر می کنم از فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان و تبریک عرض می کنم به شهرستان سیرجان که فرماندهی ناحیه دید بسیار باز و روشنفکری دارند و از راهنمایی های فرماندهی محترم ناحیه استفاده می کنیم.

دکتر محمودی نژاد افزود : برای مجموعه بسیج دانشجویی در دانشگاه جای کار همیشه است و دانشجویان بسیجی باید قدر حساسیت و موقعیت خود را بدانند .
ریاست دانشگاه صنعتی افزود : مصداق فعالیت های بسیج دانشجویی در دانشگاه رفتار و اخلاق دانشجویان بسیجی می باشد و دانشجویان بسیجی از تکبر و غرور به دورند 
در ادامه مسئول نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی افزود : بسیج در تمام عرصه های علمی فرهنگی نظامی شاخص بوده و الان در تمام عرصه ها وارد شده است و یک سازمان اجتماعی است که مردم ما در راستای آن فعالیت دارند. 
حضرت حجت اسلام و المسلمین دکتر کار گر افزود : دانشجویان بسیجی پیرو خط ولایت فقیه و رهبری در دانشگاه اند و بسیج شجره طیبه و درخت تناوری است که شکوفه های ان بوی حدیث عشق می دهد و بسیج مدرسه عشق است و مکتب شهیدان و شهدای گمنامی است که اخلاص اصل شاخصه آن می باشد وی از فعالیت دانشجویان بسیجی در دانشگاه تقدیر و تشکر کرد و گفت دانشجوی بسیجی احیاگر ارزشها و دستاورد های انقلاب و حافظ آنهاهستند و بسیج دانشجویی دنبال جهاد علمی در دانشگاه است.
در ادامه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان افزود : به فال نیک میگیریم انتصاب دکتر محمودی نژاد را به سمت ریاست دانشگاه صنعتی امیدواریم با همکاری ریاست محترم دانشگاه بتوانیم دفاع از ارزش های والای انقلاب اسلامی و عمل به تدابیر و منویات مقام معظم رهبری و تلاش مستمر برای گسترش فرهنگ بسیجی را سر لوحه خود قرار بدهیم 
مسئول بسیج دانشجویی سیرجان گفت: بسیج دانشجویی که برآیند اینده نگری و دور اندیشی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) می باشد با گذشت حدود سه دهه از حضورش در فضای عمومی دانشگاه ها امروز به یکی از تشکل های موثر دانشجویی تبدیل شده است . مشخصه دانشجویی و رسالت انقلابی بسیج دانشجویی حکایت از اهمیت راهبرد و نقش بنیادین آن در حرکت به سمت دانشگاه اسلامی دارد 
در ادامه علی سلیمی دریابیگی از همکاری ریاسات سابق و جدید دانشگاه و مسئول محترم نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی تقدیر و تشکر نمود . 
در ادامه دانشجویان بسیجی دانشگاه صنعتی قسمتی از نقد های خود را با ریاست دانشگاه در میان گذاشتند و به سوالات انها پاسخ داده شد.
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار