جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها «14»؛

منصوری: اکثر مدیران دو تابعیتی جاسوس انگلیس و کشورهای استعمارگر هستند

مسئول دفتر بسیج دانشجویی لامرد گفت: به‌جرات می‌توان گفت بیشتر صدماتی که کشور ما می‌بیند به‌واسطه وجود دو تابعیتی‌ها می‌باشد، چون اکثر این افراد جاسوس انگلیس و کشورهای استعمارگر دیگر هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:محمدمهدی منصوری مسئول دفتر بسیج دانشجویی لامرد در گفتگو با خبرنگار ما در مورد مدیران دو تابعیتی گفت: به‌جرات می‌توان گفت بیشتر صدماتی که کشور ما می‌بیند به‌واسطه وجود دو تابعیتی‌ها می‌باشد، چون اکثر این افراد جاسوس انگلیس و کشورهای استعمارگر دیگر هستند.


این فعال دانشجویی افزود: بازهم کشور ما از دست این دو تابعیتی‌ها در آینده ضرباتی خواهد خورد چراکه این افراد برای اینکه حق شهروندی و امتیاز خود را از دست ندهند حاضر هستند دست به هر اقدامی علیه کشور خود به نفع کشور ذی‌صلاح بزنند.


وی در مورد واکنش به مدیران دو تابعیتی اظهار داشت: بیشتر این دوتابعیتی ها از ژن های خوب هستند و به‌واسطه ارتباط با سران قدرت به این موقعیت دست یافته اند و متاسفانه چون به بالا وصل هستند، هیچ کس نمی‌تواند با آنها برخورد کند.


منصوری در مورد عملکرد کمیته تحقیق و تفحص گفت: تا الان این کمیته بسیار ضعیف عمل کرده و این را به راحتی می‌توان از آمارهای مختلفی که منتشر می شود دریافت و می طلبد که انسان های شجاع تر که مصالح کشور را بر مصالح شخصی ترجیح می دهند وارد این کمیته شوند.

ارسال نظر


captcha