شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان چابهار:

FATF می‌تواند یکی از دروازه های نفوذ برای ضربه زدن به امنیت و اقتصاد کشور باشد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان چابهار در نامه ای به نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی نوشت: FATF می‌تواند یکی از دروازه های نفوذ برای ضربه زدن به امنیت و اقتصاد کشور باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان چابهار در نامه ای به نماینده چابهار در مجلس شورای اسلامی نوشت:

 

جناب آقای دکتر ایران‌نژاد

نماینده محترم مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات؛ نکاتی چند پیرامون fatf که می‌تواند یکی از دروازه های نفوذ برای ضربه زدن به امنیت واقتصاد کشور باشد را به استحضار می‌رسانیم:

  1. باوجود تحریم بودن بانک مرکزی، پیوستن به fatf بی معنی است. وقتی بانک مرکزی ما تحریم است همه ی مردم ایران به دلیل ارتباط مالی با بانک مرکزی(سیستم بانکی کشور) مشمول تحریم های ثانویه خواهند شد.
  2. ما اطلاعات بانکی مردم را در اختیار دولت خودمان نمی‌گذاریم؛ حال می‌خواهیم در اختیار کسانی بگذاریم که دشمنی خود را اثبات کرده اند؟
  3. پیوستن به این معاهده به این معنی است که خودمان همه ی افرادی را که در سازمان صداوسیما(وسایر سازمان هایی که تحریم هستند) کار می‌کنند و در نتیجه ارتباط مالی با آن داشته اند تحریم کنیم؛ حتی کسانی که منتقد سیاست های کلی یا روش های این سازمان بوده اند.
  4. اکنون که در جنگ اقتصادی هستیم دادن اطلاعات مالی و اقتصادی به دشمن مانند این است که در جنگ نظامی، اطلاعات نظامی‌مان را در اختیار دشمن قرار دهیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار