بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کرمانشاه،

به مناسبت ارتحال امام خمینی(ره)،ابرمردی که تاریخ ساز است

14خرداد سالگرد غم و اندوه ارتحال بت شکن کبیر، روح خدا، امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) است ابرمردی که تاریخ ساز است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی 14خرداد سالگرد غم و اندوه ارتحال بت شکن کبیر، روح خدا، امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) است ابرمردی که تاریخ ساز است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سلام و صلوات بر ختم رسل، محمد مصطفی آن پیام آور عدل و آگاهی و مبارزه با بیداد و جهل و طاغوت و سلام بر روح بلند فرزندش روح الله، که حقی عظیم بر گردن انسان معاصر دارد و بهترین تحیات بر ادامه دهنده راهش امام خامنه ای عزیز و سلام و احترام محضر تمام شهدا از صدر اسلام تا مدافعان حرم و امنیت آفرینان.

14 خرداد سالگرد غم و اندوه ارتحال بت شکن کبیر، روح خدا، امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) است ابرمردی که تاریخ ساز است، ابرمردی که با ید بیضایی و دم مسیحایی خود توانست بر خلاف تمام معادلات شرق و غرب پایه گذار سرنگونی رژیم منحوس پهلوی و طلوع خورشید فروزان انقلاب اسلامی باشد، انقلابی که با سینه ستبر کردن مردم مقابل گلوله های طاغوت در 15 خرداد سال 42 پایه های رژیم ستمشاهی را به لرزه افکنده و در بهمن 57 به ثمر نشست.

چه سنگین است این غم و اندوه و چه اندازه سخت است ادا نمودن حق این بزرگمرد و اغراق نیست اگر بگوییم که هر چه داریم را مدیون او هستیم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه ضمن گرامیداشت و اعلام تعزیت سالگرد ارتحال امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و قیام 15 خرداد، بار دیگر با آرمانهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کرده و ابراز می دارد در راه اعتلای ایران اسلامی همچنان بعنوان سربازی گوش به فرمان آماده اجرای تدابیر ولی فقیه است.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار