بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد شهرکرد

تشکل جامعه اسلامی دانشجویان ضمن اعلام حمایت از دانشجوی با غیرت که در جمع مسئولین از مشکلات صحبت کرده است، آمادگی خود را برای میزبانی آقای استاندار در دانشگاه اعلام می کند

در دیدار امام جمعه محترم استان با مسئولن و مدیران ارشد استان و فعالین تشکل های دانشجویی یکی از دانشجویان به نمایندگی از دانشجویان استان، بیانیه ای ارائه نمود و مشکلاتی مانند بیکاری، رکود اقتصادی، مشکلات کشاورزی و ... را برشمرد. جناب آقای استاندار در کمال تعجب همگان ، این دانشجو را به دروغگویی متهم کرد. در محکومیت این حرکت استان دار تشکل جامعه اسلامی دانشگاه آزاد بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / متن بیانیه به شرح زیر است:

حمد و سپاس مخصوص خداوندیست که همیشه دست لطف و کرمش بر سر مردم است بی منت.
شامگاه شنبه دوازدهم خرداد ماه 1397نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری دیدار صمیمی با مسئولین و مدیران ارشد استان، فعالین استان و فعالین تشکل ها داشتندکه در این برنامه یکی از دانشجویان به نمایندگی از دانشجویان استان، بیانیه ای ارائه نمود و مشکلاتی مانند بیکاری، رکود اقتصادی، مشکلات کشاورزی و ... را برشمرد. جناب آقای استاندار در کمال تعجب همگان ، این دانشجو را به دروغگویی متهم کرد و سخنان دانشجویان را سیاسی کاری نامید.
جناب آقای استاندار
سیاسی کاری یعنی اینکه استان چهارمحال و بختیاری با این همه نیروی باتجربه و کارآمد توسط یک بیگانه نسبت به مشکلات استان اداره می شود.
سیاسی کاری یعنی وجود حزب های حامی دولت که قبل از انتخابات تا جایی که توانستند فضای دانشگاه ها را ملتهب نمودند و جو دانشگاه را به ستاد تبدیل کردند.
آقای استاندار، دروغگو کسی است که مشکلات مردم را نادیده می گیرد و آمارهای غیر واقعی و امیدوار کننده ارائه می دهد.
بدانید و بدانند که جنبش دانشجویی همیشه متحد بوده و صدای دانشجو را نمی توان خفه کرد.
تشکل جامعه اسلمی دانشجویان ضمن حمایت از این دانشجوی با غیرت و مومن و مسلمان ، آمادگی خود را اعلام می دارد تا میزبان آقای استاندار در دانشگاه باشد تا ایشان طی نشستی با دانشجویان، صدای جنبش را به خوبی شنیده و از مشکلات به درستی آگاهی یابد.
باشد که دیگر شاهد توهین به صدای دانشجو نباشیم...
والسلام علیکم و رحمت الله
تشکل جامعه اسلمی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلمی
واحد شهرکرد

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار